Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ungureanu Enia Ioana | 15667 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Simionescu Alexandra | 12950 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:46:87 |
2 | Simionescu Andreea | 12951 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:43:54 |
3 | Stanica Maria | 13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:38 |
4 | Olocsvari Nora Krisztina | 12293 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:40:52 |
5 | Ispas Andreea Florentina | 14513 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:40:68 |
6 | Pinzariu Teodora Ioana | 15153 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:41:54 |
7 | Banescu Bianca Alexandra | 12026 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:52 |
8 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:40:16 |
2 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:39:42 |
3 | Olteanu Alexia Ioana | 13314 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:47 |
4 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:37:77 |
5 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:95 |
6 | Niculae Daniela Cristina | 10755 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:39:26 |
7 | Cozma Sanziana Maria | 12392 | 2003 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:07 |
8 | Costea Denisa Mariana | 11444 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:40:19 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:23 |
2 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 00:36:57 |
3 | Bogojinaru Adelina Maria | 17351 | 2000 | Republica Moldova | 00:35:00 |
4 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2000 | Republica Moldova | 00:32:91 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 00:33:53 |
6 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2004 | Republica Moldova | 00:35:90 |
7 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:88 |
8 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:37:72 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:96 |
2 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 00:36:41 |
3 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 00:34:75 |
4 | Munteanu Dumitru | 17350 | 1995 | Republica Moldova | 00:31:12 |
5 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 00:33:34 |
6 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:31 |
7 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:36:67 |
8 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:37:61 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 00:36:95 |
2 | Buzdugan Adelina Elena | 8496 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:36:30 |
3 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 00:34:39 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 00:30:55 |
5 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2003 | Republica Moldova | 00:33:00 |
6 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:07 |
7 | Rusu Roberta Cristina | 11582 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:65 |
8 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:37:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Plesa Andrei | 9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
5 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 99:99:99 |
6 | Daba Cosmin | 10903 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 99:99:99 |
2 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
3 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Wolf Denis | 12234 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
5 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
7 | Irimioiu Rares Mihai | 14144 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
8 | Barabas David Szilard | 12388 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 99:99:99 |
2 | Ghinescu Iulian Alexandru | 13394 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:20 |
3 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:40 |
4 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:33 |
5 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:37 |
6 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:54 |
7 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Nae Horatiu Nicolae | 12771 | 2003 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:75 |
2 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:30:62 |
3 | Ciutacu Robert C-Tin | 12823 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:30:41 |
4 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:37 |
5 | Tenu Floroiu Enrique Gabr | 16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:30:39 |
6 | Comsa Mihai Alexandru | 10769 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:46 |
7 | Pavel C-Tin Claudiu | 13957 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:69 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cabuz Paul Octavian | 12079 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:29 |
2 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:08 |
3 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:29:95 |
4 | Vasile Stefan Marius | 11384 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:75 |
5 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:86 |
6 | Margarit Alexandru | 12753 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:98 |
7 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:11 |
8 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:32 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Punga Dragos George | 11554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:62 |
2 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:59 |
3 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:36 |
4 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:16 |
5 | Nicolae Andrei Cristian | 10533 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:29:18 |
6 | Leopa Denis Iulian | 12595 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:43 |
7 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:59 |
8 | Olteanu Radu Ion | 11449 | 2001 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:29:64 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:28:70 |
2 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:38 |
3 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:33 |
4 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:15 |
5 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:33 |
6 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:28:34 |
7 | Rath Razvan | 12103 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:43 |
8 | Matei Francisc Mihai | 12294 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:29:13 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD | 00:27:95 |
2 | Pacioianu Vasile Alex. | 10178 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:27:66 |
3 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:27:30 |
4 | Orban Eduard Bernardin | 17301 | 2002 | Turcia | 00:27:15 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:20 |
6 | Toma Octavian | 10790 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:38 |
7 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:27:69 |
8 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:28:01 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Benko Gabriel Luca | 17306 | 2003 | Turcia | 00:26:90 |
2 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 00:26:45 |
3 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:25:73 |
4 | Coste Alin | 6783 | 1992 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:24:74 |
5 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 00:25:26 |
6 | Baciu Ovidiu | 17332 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:26:21 |
7 | Tudor Alexandru Gabriel | 17335 | 2000 | Republica Moldova | 00:26:75 |
8 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:27:09 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Stefan Ema Andreea | 17339 | 2001 | Republica Moldova | 00:26:90 |
2 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:26:31 |
3 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 00:25:56 |
4 | Asaftei Daria | 17300 | 1997 | Turcia | 00:24:40 |
5 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:00 |
6 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:95 |
7 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:26:53 |
8 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:99 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Badescu Petrut Ovidiu | 10554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:80 |
2 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:26:24 |
3 | Spataru Petru Marius | 17309 | 1970 | Turcia | 00:25:48 |
4 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 00:23:84 |
5 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:24:75 |
6 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:25:86 |
7 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:51 |
8 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:26:92 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ionescu David Ioan Observatii: neprezentat |
17359 | 1992 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:31:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ungureanu Enia Ioana | 15667 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
2 | Popa Madalina Elena | 12700 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Popescu Ana | 12374 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:21:92 |
4 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:17:60 |
5 | Manhardt Sierra Christina | 15474 | 2004 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:17:97 |
6 | Marginean Emily | 17134 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
8 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:17:55 |
2 | Mira Maria Andreea | 12699 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:15:81 |
3 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:81 |
4 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:14:39 |
5 | Precob Cretu Anisia | 13206 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:14:56 |
6 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:15:51 |
7 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:15:99 |
8 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:57 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:14:26 |
2 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:14:10 |
3 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:13:63 |
4 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:13:47 |
5 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:13:52 |
6 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:13:66 |
7 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:14:23 |
8 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:14:36 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Enciu Daria Teodora | 12287 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:12:25 |
2 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:09:95 |
3 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:08:87 |
4 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 01:05:26 |
5 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 01:08:18 |
6 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:09:00 |
7 | Constantin Diana | 13400 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:29 |
8 | Budris Daria Anastasia | 12698 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:12:97 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Haulica Anca Elena | 13290 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:12:24 |
2 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:09:38 |
3 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 01:08:38 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 01:05:21 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:05:90 |
6 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:08:98 |
7 | Rusu Roberta Cristina | 11582 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:92 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Olteanu Ana Maria | 11722 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:64 |
2 | Giurca Cristina Lucia And | 11680 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:09:01 |
3 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:30 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2001 | Republica Moldova | 01:01:55 |
5 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 01:05:78 |
6 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | ROMANIA | 01:08:92 |
7 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:10:61 |
8 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 01:12:26 |
Descalificari |
|||||
1 |
Barbu Alexandra Anissia Observatii: neprezentat |
12560 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Morariu Luca Ioan | 12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:27:17 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:22:21 |
2 | Soaita Maya Eva | 17321 | 2003 | Lituania | 02:17:93 |
3 | Madaras Maria Anton | 10049 | 1999 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:09:45 |
5 | Trifoi Ioana Antonia | 17326 | 2000 | Lituania | 02:05:73 |
6 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:37 |
7 | Nicolae Matei Cosmin | 17336 | 2003 | Republica Moldova | 02:21:49 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 02:22:00 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:65 |
3 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:07:64 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 01:58:72 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:05:27 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 02:11:76 |
7 | Stafie Calin | 11072 | 2000 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:20:39 |
8 | Doltu Mihai Cosmin | 12806 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:24:89 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:21:83 |
2 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:12:49 |
3 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 02:07:11 |
4 | Ciorgovean Diana | 17316 | 1995 | Lituania | 01:56:11 |
5 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:05:09 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:77 |
7 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:18:18 |
8 | Olteanu Vlad Andrei | 12869 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:23:97 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cabuz Paul Octavian Observatii: neprezentat |
12079 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
2 |
Rac Sofia Elena Observatii: neprezentat |
17318 | 1994 | Lituania | 02:01:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Moraru Sovoiu Daria | 12205 | 2003 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
3 | Cala Iasmina Maria | 13642 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Nicolaescu Livia Ioana | 13955 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:11:14 |
5 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:33:32 |
6 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 99:99:99 |
7 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:07:04 |
2 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:06:08 |
3 | Rapolti Eszter | 13773 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:59:35 |
4 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:52:91 |
5 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:58:59 |
6 | Stefura Ana-Maria Alexand | 13798 | 2004 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 05:05:37 |
7 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 05:06:76 |
8 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:09:29 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 04:50:55 |
2 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 04:41:23 |
3 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 04:34:12 |
4 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:26:53 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 04:27:34 |
6 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:50 |
7 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:42:83 |
8 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:52:89 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Kokkinakis Elena Maria | 11366 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:47:68 |
2 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:39:50 |
3 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 04:28:62 |
4 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | ROMANIA | 04:24:42 |
5 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 04:27:23 |
6 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 04:35:40 |
7 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 04:42:78 |
8 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:51:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | ROMANIA | 99:99:99 |
2 | Stana Bogdan Ioan | 11941 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 | Irimioiu Rares Mihai | 14144 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
6 | Madaras Filip Gabriel | 11818 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
7 | Olteanu Radu Ion | 11449 | 2001 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Ghinescu Iulian Alexandru | 13394 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:64 |
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:03:78 |
3 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:02:32 |
4 | Dutu Alexandru Nicolae | 10599 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:01:94 |
5 | Comsa Mihai Alexandru | 10769 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:02:20 |
6 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:68 |
7 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:87 |
8 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:90 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tenu Floroiu Enrique Gabr | 16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:01:60 |
2 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:06 |
3 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:00:77 |
4 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:57 |
5 | Matei Francisc Mihai | 12294 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:00:71 |
6 | Wolf Denis | 12234 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:00:93 |
7 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:47 |
8 | Margarit Alexandru | 12753 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:77 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:00:23 |
2 | Nicolae Andrei Cristian | 10533 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:59:99 |
3 | Iacob Sebastian Mihai | 13137 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:90 |
4 | Hentia Alexandru George | 12573 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:82 |
5 | Vasile Stefan Marius | 11384 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:84 |
6 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:94 |
7 | Fintina Vlad | 11959 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:00:02 |
8 | Nemtoi Ioan Stefan | 13835 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:00:49 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:59:55 |
2 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:39 |
3 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:59:08 |
4 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:94 |
5 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:01 |
6 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:59:27 |
7 | Olteanu Vlad Andrei | 12869 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:59:45 |
8 | Pavel C-Tin Claudiu | 13957 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:59:61 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:58:85 |
2 | Popa Vicentzo Nicolas | 12083 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:79 |
3 | Arpin Vlad Gabriel | 11152 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:68 |
4 | Viju Tiberiu George | 10011 | 1999 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:58:16 |
5 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:44 |
6 | Madaras Sabin Augustin | 10460 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:58:70 |
7 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:58:84 |
8 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:58:88 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:92 |
2 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:74 |
3 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:57:49 |
4 | Danila Cristian Nicolae | 13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:24 |
5 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:36 |
6 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:57 |
7 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:84 |
8 | Deznan Luca | 11936 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:58:09 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:19 |
2 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:56:46 |
3 | Roth Berna Dett | 17343 | 2002 | Republica Moldova | 00:56:20 |
4 | Susanu Eugen Florin | 11517 | 2003 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:56:03 |
5 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:56:09 |
6 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:30 |
7 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:57:02 |
8 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:57:22 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:55:86 |
2 | Szabo Agota | 17342 | 2001 | Republica Moldova | 00:55:50 |
3 | Radu Marius Theodor | 10561 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:55:35 |
4 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 00:55:17 |
5 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:55:17 |
6 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:55:46 |
7 | Toma Octavian | 10790 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:55:71 |
8 | Benko Gabriel Luca | 17306 | 2003 | Turcia | 00:55:95 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:55:10 |
2 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:54:97 |
3 | Croitor Iulius Sebastian | 12048 | 2002 | ROMANIA | 00:54:51 |
4 | Badarau Raul Sebastian | 10885 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:54:42 |
5 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:54:50 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:54:84 |
7 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 00:54:99 |
8 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:55:13 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:54:07 |
2 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2003 | Lituania | 00:53:57 |
3 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:52:26 |
4 | Coste Alin | 6783 | 1992 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:50:23 |
5 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:51:87 |
6 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2002 | Lituania | 00:52:59 |
7 | Feiffer Hunor | 17344 | 2001 | Republica Moldova | 00:53:97 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stefan Ema Andreea | 17339 | 2001 | Republica Moldova | 00:54:00 |
2 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2002 | Turcia | 00:53:30 |
3 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 00:52:11 |
4 | Asaftei Daria | 17300 | 1997 | Turcia | 00:49:83 |
5 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:51:62 |
6 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2000 | Lituania | 00:52:30 |
7 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:53:95 |
8 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:54:34 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Fulga Andrei Liviu | 17338 | 1998 | Republica Moldova | 00:53:97 |
2 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:02 |
3 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:52:09 |
4 | Medrut Ada Maria | 17319 | 1993 | Lituania | 00:48:64 |
5 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:16 |
6 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | ROMANIA | 00:52:30 |
7 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:53:72 |
8 | Dutulescu Rares Florin | 17337 | 2001 | Republica Moldova | 00:54:23 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ionescu Ioachim Dumitru Observatii: neprezentat |
17360 | 2001 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 01:14:82 |
2 |
Suciu Alexandra Ioana Observatii: neprezentat |
17305 | 2003 | Turcia | 00:54:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:48:93 |
2 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:36:58 |
3 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:29:28 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 02:21:18 |
5 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 02:24:04 |
6 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:35:27 |
7 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:44:57 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:46:03 |
2 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:35:93 |
3 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:27:69 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:18:97 |
5 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:22:59 |
6 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:33:99 |
7 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:41:49 |
8 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Niculae Daniela Cristina | 10755 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:45:11 |
2 | Budris Daria Anastasia | 12698 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:35:92 |
3 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:24:72 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 02:11:03 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:22:04 |
6 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:30:94 |
7 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:39:92 |
8 | Stanica Maria | 13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:56:69 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Nae Horatiu Nicolae | 12771 | 2003 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Arpin Vlad Gabriel | 11152 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:37:63 |
3 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:26:44 |
4 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:24:66 |
5 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:00 |
6 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:30:34 |
7 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
8 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iloviceanu George | 11961 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:22:14 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:14:87 |
3 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 02:12:42 |
4 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 02:09:99 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:69 |
6 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:13:85 |
7 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:73 |
8 | Timofte Marius Gabriel | 12694 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:24:04 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nicolae Matei Cosmin | 17336 | 2003 | Republica Moldova | 02:21:22 |
2 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2003 | Turcia | 02:14:10 |
3 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:83 |
4 | Bonea Sabin | 9982 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:27 |
5 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:10:35 |
6 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 02:12:58 |
7 | Szabo Agota | 17342 | 2001 | Republica Moldova | 02:15:20 |
8 | Preda Ioan Alexandru | 11518 | 2002 | Palatul copiilor Constanta | 02:23:16 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 02:17:46 |
2 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 02:14:04 |
3 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 02:10:69 |
4 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 02:06:09 |
5 | Fodor Bogdan Alexandru | 8312 | 1995 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:22 |
6 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:12:52 |
7 | Feiffer Hunor | 17344 | 2001 | Republica Moldova | 02:15:00 |
8 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:22:96 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 00:34:35 |
2 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 00:34:09 |
3 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 00:32:98 |
4 | Munteanu Dumitru | 17350 | 1995 | Republica Moldova | 00:31:51 |
5 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2000 | Republica Moldova | 00:32:15 |
6 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 00:33:29 |
7 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2003 | Republica Moldova | 00:34:17 |
8 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 00:34:93 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:48 |
2 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:03 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2004 | Republica Moldova | 00:35:28 |
4 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:34:94 |
5 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:14 |
6 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:50 |
7 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 00:36:23 |
8 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 00:36:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:25:45 |
2 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 00:25:28 |
3 | Coste Alin | 6783 | 1992 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:25:03 |
4 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 00:24:60 |
5 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:24:73 |
6 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:25:26 |
7 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:25:33 |
8 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:25:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:26:20 |
2 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:01 |
3 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:25:85 |
4 | Spataru Petru Marius | 17309 | 1970 | Turcia | 00:25:61 |
5 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 00:25:76 |
6 | Tudor Alexandru Gabriel | 17335 | 2000 | Republica Moldova | 00:26:00 |
7 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:13 |
8 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:26:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 01:08:09 |
2 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:06:50 |
3 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 01:05:48 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2001 | Republica Moldova | 01:04:79 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:05:13 |
6 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 01:05:60 |
7 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:65 |
8 | Marginean Emily | 17134 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:08:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:10:17 |
2 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | ROMANIA | 01:09:62 |
3 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:09:47 |
4 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 01:08:91 |
5 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:09:12 |
6 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:09:47 |
7 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 01:10:03 |
8 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:10:65 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Trifoi Ioana Antonia | 17326 | 2000 | Lituania | 02:11:59 |
2 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 02:11:30 |
3 | Ciorgovean Diana | 17316 | 1995 | Lituania | 02:07:43 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 02:04:47 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:05:81 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:20 |
7 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:11:35 |
8 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:12:04 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Soaita Maya Eva | 17321 | 2003 | Lituania | 02:16:64 |
2 | Madaras Maria Anton | 10049 | 1999 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:13:83 |
3 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 02:13:36 |
4 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:12:10 |
5 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:23 |
6 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:13:50 |
7 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:15:85 |
8 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:19:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:36:25 |
2 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | ROMANIA | 04:28:73 |
3 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 04:26:06 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 04:25:02 |
5 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:25:86 |
6 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 04:27:48 |
7 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 04:34:45 |
8 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:37:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Kokkinakis Elena Maria | 11366 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:46:78 |
2 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:43:28 |
3 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 04:40:54 |
4 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 04:39:47 |
5 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:40:06 |
6 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 04:41:40 |
7 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 04:46:37 |
8 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:49:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:52:21 |
2 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | ROMANIA | 00:51:87 |
3 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 00:51:42 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | ROMANIA | 00:50:69 |
5 | Medrut Ada Maria | 17319 | 1993 | Lituania | 00:50:97 |
6 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:58 |
7 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:17 |
8 | Coste Alin | 6783 | 1992 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:52:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2002 | Turcia | 00:53:28 |
2 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2000 | Lituania | 00:52:90 |
3 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:52:62 |
4 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:52:45 |
5 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:52:57 |
6 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:52:73 |
7 | Fulga Andrei Liviu | 17338 | 1998 | Republica Moldova | 00:53:21 |
8 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:53:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 02:27:27 |
2 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:25:27 |
3 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:24:88 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 02:19:08 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:23:79 |
6 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 02:25:02 |
7 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:26:95 |
8 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:28:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:38:10 |
2 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:35:64 |
3 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:33:84 |
4 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:32:95 |
5 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:33:56 |
6 | Budris Daria Anastasia | 12698 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:85 |
7 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:36:49 |
8 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:40:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 02:11:98 |
2 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:11:72 |
3 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 02:10:42 |
4 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 02:08:18 |
5 | Bonea Sabin | 9982 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:77 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:87 |
7 | Fodor Bogdan Alexandru | 8312 | 1995 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:11:82 |
8 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:11:98 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 02:16:03 |
2 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:14:26 |
3 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 02:13:27 |
4 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 02:12:02 |
5 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:07 |
6 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:63 |
7 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2003 | Turcia | 02:15:43 |
8 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 02:16:11 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tenu Floroiu Enrique Gabr | 16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
3 | Stana Bogdan Ioan | 11941 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
4 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:10 |
5 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:37:70 |
6 | Chete Sergiu | 9554 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 00:35:90 |
2 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:64 |
3 | Deznan Luca | 11936 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:35:61 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:49 |
5 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:56 |
7 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:35:72 |
8 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:04 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Barabas David Szilard | 12388 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:34:74 |
2 | Fintina Vlad | 11959 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:34:08 |
3 | Matei Francisc Mihai | 12294 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:33:94 |
4 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:78 |
5 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:89 |
6 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:34:03 |
7 | Pavel C-Tin Claudiu | 13957 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:50 |
8 | Madaras Filip Gabriel | 11818 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:34:90 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Punga Dragos George | 11554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:33:32 |
3 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:32:99 |
4 | Preda Ioan Alexandru | 11518 | 2002 | Palatul copiilor Constanta | 00:32:31 |
5 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:32:32 |
6 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:04 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:30 |
8 | Dutu Alexandru Nicolae | 10599 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:33:78 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:31:95 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:82 |
3 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:31:67 |
4 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:63 |
5 | Ionita Nicolae Andrei | 5100 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:31:66 |
6 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2000 | Republica Moldova | 00:31:70 |
7 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:31:87 |
8 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:17 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:36 |
2 | Orban Eduard Bernardin | 17301 | 2002 | Turcia | 00:30:69 |
3 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 00:29:93 |
4 | Tomos Isvan Cristian | 17308 | 1987 | Turcia | 00:28:00 |
5 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:29:58 |
6 | Popa Gabriel Florian | 5893 | 1992 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:43 |
7 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:91 |
8 | Rath Razvan | 12103 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:56 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:31:26 |
2 | Fodor Bogdan Alexandru | 8312 | 1995 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:47 |
3 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 00:29:90 |
4 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 00:27:75 |
5 | Spataru Petru Marius | 17309 | 1970 | Turcia | 00:29:51 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:30:03 |
7 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:88 |
8 | Fulga Andrei Liviu | 17338 | 1998 | Republica Moldova | 00:31:44 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:15 |
2 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:45 |
3 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:77 |
4 | Asaftei Daria | 17300 | 1997 | Turcia | 00:27:39 |
5 | Roman Andrei Cristian | 8463 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:29:04 |
6 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:30:01 |
7 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:74 |
8 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD | 00:31:39 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ionescu David Ioan Observatii: neprezentat |
17359 | 1992 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:33:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 99:99:99 |
5 | Haulica Anca Elena | 13290 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Banescu Bianca Alexandra | 12026 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Ungureanu Enia Ioana | 15667 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
6 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Balta Andreea Bianca | 11944 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:67 |
2 | Simionescu Alexandra | 12950 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:03 |
3 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:86 |
4 | Stefura Ana-Maria Alexand | 13798 | 2004 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:33:42 |
5 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:33:79 |
6 | Nicolaescu Livia Ioana | 13955 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:01 |
7 | Stanica Maria | 13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:36 |
8 | Ilisei Erica | 14421 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:78 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ciobanu Cristiana Ioana | 13201 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:02 |
2 | Costea Denisa Mariana | 11444 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:57 |
3 | Popa Madalina Elena | 12700 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:54 |
4 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:51 |
5 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:51 |
6 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:56 |
7 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:32:65 |
8 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:33:15 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Guias Meg Lidia | 12269 | 2002 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:32:33 |
2 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:91 |
3 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:31:71 |
4 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:31:64 |
5 | Cala Iasmina Maria | 13642 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:31:68 |
6 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:91 |
7 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:20 |
8 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:32:35 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 00:31:38 |
2 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2000 | Republica Moldova | 00:31:00 |
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:87 |
4 | Rusu Roberta Cristina | 11582 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:77 |
5 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:30:78 |
6 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 00:30:88 |
7 | Dascal Alexia | 11750 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:31:24 |
8 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 00:31:43 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:61 |
2 | Giurca Cristina Lucia And | 11680 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:12 |
3 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:38 |
4 | Costea Carina | 17329 | 1999 | Lituania | 00:28:42 |
5 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 00:28:75 |
6 | Stancescu Ioana Antonia | 17356 | 2001 | Liban | 00:29:70 |
7 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 00:30:32 |
8 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:77 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bogojinaru Adelina Maria | 17351 | 2000 | Republica Moldova | 00:30:42 |
2 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | ROMANIA | 00:30:06 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:29:34 |
4 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 00:28:41 |
5 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:66 |
6 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:29:61 |
7 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:30:31 |
8 | Ivacson Bianca Petruta | 9275 | 1997 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:30:75 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 00:30:40 |
2 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:29:94 |
3 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 00:29:20 |
4 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:27:81 |
5 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:28:53 |
6 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:48 |
7 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:29 |
8 | Sarbulescu Andreea Loreda | 11322 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:68 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nae Horatiu Nicolae | 12771 | 2003 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:70 |
3 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:79 |
4 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:07:49 |
5 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:08:19 |
6 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:11:60 |
7 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:14:32 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Ciutacu Robert C-Tin | 12823 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:06:97 |
2 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:81 |
3 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 01:05:88 |
4 | Nicolae Andrei Cristian | 10533 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:05:46 |
5 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:05:57 |
6 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:92 |
7 | Margarit Alexandru | 12753 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:87 |
8 | Leopa Denis Iulian | 12595 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:07:06 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Olteanu Radu Ion | 11449 | 2001 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:05:15 |
2 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:04:53 |
3 | Mihaiasa Dragos | 17314 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 01:03:31 |
4 | Popa Vicentzo Nicolas | 12083 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:02:33 |
5 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:06 |
6 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:67 |
7 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:74 |
8 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:39 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2002 | Turcia | 01:00:20 |
2 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:58:65 |
3 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:57:38 |
4 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 00:55:16 |
5 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:99 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:57:79 |
7 | Tudor Alexandru Gabriel | 17335 | 2000 | Republica Moldova | 00:59:74 |
8 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:02:13 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:00:17 |
2 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:93 |
3 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 00:57:27 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:53:02 |
5 | Ancuta Alexandru Vasile | 7793 | 1994 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:55:59 |
6 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 00:57:69 |
7 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:53 |
8 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:30 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:59:86 |
2 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:88 |
3 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:56:60 |
4 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 00:52:88 |
5 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:55:21 |
6 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:57:46 |
7 | Benko Gabriel Luca | 17306 | 2003 | Turcia | 00:59:29 |
8 | Pacioianu Vasile Alex. | 10178 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:00:87 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tenu Floroiu Enrique Gabr Observatii: neprezentat |
16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 99:99:99 |
4 | Marginean Emily | 17134 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:43:34 |
3 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:40:73 |
4 | Mira Maria Andreea | 12699 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:40:13 |
5 | Precob Cretu Anisia | 13206 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:40:21 |
6 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:41:57 |
7 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:53:18 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Budris Daria Anastasia | 12698 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:37:88 |
2 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:33:23 |
3 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:28:76 |
4 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:25:32 |
5 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:54 |
6 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:30:15 |
7 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:35:92 |
8 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:39:65 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Enciu Daria Teodora | 12287 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:37:23 |
2 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:32:88 |
3 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 02:28:07 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:17:53 |
5 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 02:25:87 |
6 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:29:32 |
7 | Haulica Anca Elena | 13290 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:69 |
8 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 02:39:49 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:36:94 |
2 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:30:76 |
3 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | ROMANIA | 02:27:92 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2001 | Republica Moldova | 02:10:12 |
5 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:25:80 |
6 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:29:03 |
7 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:34:27 |
8 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:38:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Pavel C-Tin Claudiu | 13957 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nae Horatiu Nicolae | 12771 | 2003 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Irimioiu Rares Mihai | 14144 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
3 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
4 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 99:99:99 |
6 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
7 | Arpin Vlad Gabriel | 11152 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
2 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:25:03 |
3 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:19:35 |
4 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:18:50 |
5 | Wolf Denis | 12234 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:18:90 |
6 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:20:20 |
7 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:28:11 |
8 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:16:81 |
2 | Olteanu Vlad Andrei | 12869 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 02:16:05 |
3 | Olteanu Radu Ion | 11449 | 2001 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:14:81 |
4 | Iacob Sebastian Mihai | 13137 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:52 |
5 | Matei Francisc Mihai | 12294 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:14:73 |
6 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:15:78 |
7 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:78 |
8 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:84 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:12:73 |
2 | Nicolae Andrei Cristian | 10533 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:11:69 |
3 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:10:01 |
4 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:09:36 |
5 | Fintina Vlad | 11959 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:09:90 |
6 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:10:89 |
7 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 02:12:03 |
8 | Vasile Stefan Marius | 11384 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:13:69 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mihaiasa Dragos | 17314 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 02:09:15 |
2 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:08:95 |
3 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:08:04 |
4 | Madaras Sabin Augustin | 10460 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:07:52 |
5 | Hentia Alexandru George | 12573 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:75 |
7 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:09:00 |
8 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:21 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Roth Berna Dett | 17343 | 2002 | Republica Moldova | 02:06:10 |
2 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:05:52 |
3 | Stafie Calin | 11072 | 2000 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 02:05:42 |
4 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:04:58 |
5 | Nicolae Matei Cosmin | 17336 | 2003 | Republica Moldova | 02:04:90 |
6 | Viju Tiberiu George | 10011 | 1999 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:05:47 |
7 | Danila Cristian Nicolae | 13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:05:83 |
8 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:06:57 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dutulescu Rares Florin | 17337 | 2001 | Republica Moldova | 02:04:00 |
2 | Soaita Maya Eva | 17321 | 2003 | Lituania | 02:03:83 |
3 | Ceaus Martina | 17307 | 2003 | Turcia | 02:02:00 |
4 | Croitor Iulius Sebastian | 12048 | 2002 | ROMANIA | 02:01:20 |
5 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2003 | Lituania | 02:01:92 |
6 | Toma Octavian | 10790 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:03:32 |
7 | Feiffer Hunor | 17344 | 2001 | Republica Moldova | 02:04:00 |
8 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:04:05 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:00:65 |
2 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2002 | Lituania | 01:58:94 |
3 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 01:57:19 |
4 | Artimon Alin Alexandru | 7028 | 1992 | ROMANIA | 01:52:61 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:55:88 |
6 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:58:62 |
7 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:59:70 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Szabo Agota | 17342 | 2001 | Republica Moldova | 02:00:50 |
2 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:58:90 |
3 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:56:64 |
4 | Medrut Ada Maria | 17319 | 1993 | Lituania | 01:50:29 |
5 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | ROMANIA | 01:54:90 |
6 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 01:58:53 |
7 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2000 | Lituania | 01:59:48 |
8 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:01:02 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2003 | Turcia | 01:59:80 |
2 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:58:84 |
3 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 01:56:40 |
4 | Ciorgovean Diana | 17316 | 1995 | Lituania | 01:45:12 |
5 | Moldovan Vlad | 17330 | 1989 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:54:24 |
6 | Badarau Raul Sebastian | 10885 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:57:91 |
7 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 01:58:95 |
8 | Radu Marius Theodor | 10561 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:01:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dulu Costin Gabriel Observatii: neprezentat |
10004 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:08:16 |
2 |
Ciumas Dragos Andrei Observatii: neprezentat |
17331 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:01:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Olocsvari Nora Krisztina | 12293 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Niculae Daniela Cristina | 10755 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Simionescu Andreea | 12951 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:33:38 |
2 | Stanica Maria | 13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:68 |
3 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:27:12 |
4 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:24:62 |
5 | Cozma Sanziana Maria | 12392 | 2003 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:26:28 |
6 | Ispas Andreea Florentina | 14513 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 01:28:57 |
7 | Pinzariu Teodora Ioana | 15153 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:28:94 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:22:25 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:19:97 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2004 | Republica Moldova | 01:15:90 |
4 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2000 | Republica Moldova | 01:10:94 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 01:12:64 |
6 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 01:17:69 |
7 | Olteanu Alexia Ioana | 13314 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:90 |
8 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:24:04 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:21:68 |
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:19:44 |
3 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 01:14:78 |
4 | Munteanu Dumitru | 17350 | 1995 | Republica Moldova | 01:09:47 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 01:12:01 |
6 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 01:16:74 |
7 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:80 |
8 | Brehar Ruxandra | 12352 | 2002 | Club Sportiv Casa EMA | 01:23:06 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:21:58 |
2 | Buzdugan Adelina Elena | 8496 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:19:37 |
3 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2003 | Republica Moldova | 01:13:80 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 01:06:77 |
5 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 01:11:89 |
6 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:15:91 |
7 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:20:38 |
8 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:22:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
4 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:11:10 |
5 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:48:52 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:44:96 |
4 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:32:66 |
5 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 04:37:52 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:47:28 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:51:18 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iloviceanu George | 11961 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:06:47 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:48:32 |
3 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:39:20 |
4 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 04:28:18 |
5 | Bonea Sabin | 9982 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:33:43 |
6 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 04:45:35 |
7 | Bajenaru Andrei Costin | 9994 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:49:50 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 10:27:57 |
5 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 10:23:24 |
2 | Rapolti Eszter | 13773 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 10:14:98 |
3 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 09:52:88 |
4 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:50:42 |
5 | Kokkinakis Elena Maria | 11366 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:51:06 |
6 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 10:12:71 |
7 | Stefura Ana-Maria Alexand | 13798 | 2004 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 10:22:39 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:29:95 |
2 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:60 |
3 | Tomos Isvan Cristian | 17308 | 1987 | Turcia | 00:29:10 |
4 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 00:28:13 |
5 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 00:28:97 |
6 | Roman Andrei Cristian | 8463 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:29:19 |
7 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:29:69 |
8 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:30:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popa Gabriel Florian | 5893 | 1992 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:71 |
2 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2000 | Republica Moldova | 00:30:49 |
3 | Spataru Petru Marius | 17309 | 1970 | Turcia | 00:30:26 |
4 | Chete Sergiu | 9554 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:30:22 |
5 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:23 |
6 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:46 |
7 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 00:30:65 |
8 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 00:29:12 |
2 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 00:28:87 |
3 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:56 |
4 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:12 |
5 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:28:13 |
6 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:59 |
7 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:29:05 |
8 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 00:29:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:87 |
2 | Stancescu Ioana Antonia | 17356 | 2001 | Liban | 00:29:67 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:29:52 |
4 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:29:43 |
5 | Costea Carina | 17329 | 1999 | Lituania | 00:29:45 |
6 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:62 |
7 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | ROMANIA | 00:29:74 |
8 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 1995 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:56:88 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:56:19 |
3 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:37 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:53:68 |
5 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 00:54:55 |
6 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:55:93 |
7 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 00:56:57 |
8 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 00:57:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Benko Gabriel Luca | 17306 | 2003 | Turcia | 00:58:13 |
2 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:57:83 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:62 |
4 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 00:57:19 |
5 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 00:57:47 |
6 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:57:66 |
7 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:58:10 |
8 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:78 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 02:29:05 |
2 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:96 |
3 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:21:75 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2001 | Republica Moldova | 02:15:28 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:19:72 |
6 | Marginean Emily | 17134 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:22:17 |
7 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:26:38 |
8 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 02:29:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:32:99 |
2 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:32:71 |
3 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:31:04 |
4 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:30:24 |
5 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:30:42 |
6 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:31:71 |
7 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:32:78 |
8 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | ROMANIA | 02:33:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:56:66 |
2 | Artimon Alin Alexandru | 7028 | 1992 | ROMANIA | 01:55:82 |
3 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | ROMANIA | 01:54:85 |
4 | Ciorgovean Diana | 17316 | 1995 | Lituania | 01:51:74 |
5 | Medrut Ada Maria | 17319 | 1993 | Lituania | 01:54:08 |
6 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:55:78 |
7 | Moldovan Vlad | 17330 | 1989 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 01:56:00 |
8 | Badarau Raul Sebastian | 10885 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:56:85 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:59:14 |
2 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 01:58:57 |
3 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 01:58:43 |
4 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 01:57:07 |
5 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:58:18 |
6 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 01:58:44 |
7 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:58:73 |
8 | Ceaus Martina | 17307 | 2003 | Turcia | 01:59:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2003 | Republica Moldova | 01:14:47 |
2 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 01:13:08 |
3 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2000 | Republica Moldova | 01:11:32 |
4 | Munteanu Dumitru | 17350 | 1995 | Republica Moldova | 01:10:26 |
5 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 01:10:58 |
6 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 01:11:41 |
7 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 01:14:26 |
8 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 01:14:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Buzdugan Adelina Elena | 8496 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:19:97 |
2 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:19:41 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2004 | Republica Moldova | 01:18:34 |
4 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 01:14:89 |
5 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 01:17:62 |
6 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:19:15 |
7 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:19:86 |
8 | Olteanu Alexia Ioana | 13314 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:60 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:50:75 |
2 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:42:06 |
3 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 04:40:65 |
4 | Bonea Sabin | 9982 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:39:36 |
5 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:40:07 |
6 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 04:42:00 |
7 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 04:48:18 |
8 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:51:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 05:21:97 |
3 | Iloviceanu George | 11961 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:04:39 |
4 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 04:57:18 |
5 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:58:16 |
6 | Timofte Marius Gabriel | 12694 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:11:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:39:36 |
2 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 09:32:36 |
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 09:12:56 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 09:03:75 |
5 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 09:08:98 |
6 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 09:24:30 |
7 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:34:71 |
8 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 09:42:81 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Banescu Bianca Alexandra | 12026 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Costea Denisa Mariana | 11444 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Balta Andreea Bianca | 11944 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 | Ungureanu Enia Ioana | 15667 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Manhardt Sierra Christina | 15474 | 2004 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:33:15 |
2 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:06 |
3 | Besenyei Anna Maria | 15561 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:81 |
4 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:78 |
5 | Popescu Ana | 12374 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:79 |
6 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:33:01 |
7 | Ciobanu Cristiana Ioana | 13201 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:12 |
8 | Ilisei Erica | 14421 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:89 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:45 |
2 | Simionescu Alexandra | 12950 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:32 |
3 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:30:98 |
4 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:30:91 |
5 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:98 |
6 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:15 |
7 | Nicolaescu Livia Ioana | 13955 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:44 |
8 | Precob Cretu Anisia | 13206 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:31:59 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Haulica Anca Elena | 13290 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:30:75 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:63 |
3 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:30:57 |
4 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:55 |
5 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:56 |
6 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:62 |
7 | Popa Madalina Elena | 12700 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:64 |
8 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:30:86 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:34 |
2 | Constantin Diana | 13400 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:22 |
3 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:97 |
4 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:29:92 |
5 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:95 |
6 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:08 |
7 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:30:30 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:30:51 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:76 |
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:62 |
3 | Guias Meg Lidia | 12269 | 2002 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:29:55 |
4 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:38 |
5 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:29:39 |
6 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:56 |
7 | Stefura Ana-Maria Alexand | 13798 | 2004 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 00:29:74 |
8 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:77 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:29:29 |
2 | Rusu Roberta Cristina | 11582 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:22 |
3 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:29:14 |
4 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 00:29:13 |
5 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:29:13 |
7 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:29:28 |
8 | Dascal Alexia | 11750 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:29:37 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Sarbulescu Andreea Loreda | 11322 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:64 |
2 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 00:28:10 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:27:52 |
5 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:04 |
6 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 00:27:72 |
7 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:28:45 |
8 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:03 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:53 |
2 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | ROMANIA | 00:28:01 |
3 | Tatar Cristina Georgeta | 2836 | 1985 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:50 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:26:44 |
5 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 00:26:98 |
6 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 00:27:59 |
7 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:28:21 |
8 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:02 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:48 |
2 | Bascarau Alexia Maria | 12540 | 2003 | ROMANIA | 00:27:76 |
3 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 00:27:34 |
4 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 1992 | Grecia | 00:25:50 |
5 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:26:93 |
6 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:54 |
7 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 00:28:15 |
8 | Ivacson Bianca Petruta | 9275 | 1997 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:28:67 |
Descalificari |
|||||
1 |
Samson Albert Stefan Observatii: neprezentat |
17358 | 1995 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:42:37 |
2 |
Simionescu Andreea Observatii: neprezentat |
12951 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:35 |
3 |
Mija Radu Stefan Observatii: neprezentat |
17361 | 2000 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:36:32 |
4 |
Buzdugan Adelina Elena Observatii: neprezentat |
8496 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:29:15 |
5 |
Molnar Tudor Mihai Observatii: neprezentat |
17312 | 2002 | Turcia | 00:26:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
6 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 99:99:99 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:33:94 |
5 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:95 |
6 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | ROMANIA | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tenu Floroiu Enrique Gabr | 16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:33:71 |
2 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:32:83 |
3 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:49 |
4 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:27 |
5 | Pavel C-Tin Claudiu | 13957 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:40 |
6 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:83 |
7 | Pusca Toma Sorin | 10710 | 2002 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:33:55 |
8 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:72 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:98 |
2 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:31:67 |
3 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:63 |
4 | Mihaiasa Dragos | 17314 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 00:31:30 |
5 | Morariu Luca Ioan | 12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:57 |
6 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:66 |
7 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:77 |
8 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:32:03 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Wolf Denis | 12234 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:31:23 |
2 | Vasile Stefan Marius | 11384 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:84 |
3 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:30:69 |
4 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:30:45 |
5 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:30:51 |
6 | Olteanu Vlad Andrei | 12869 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:30:74 |
7 | Cabuz Paul Octavian | 12079 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:31:19 |
8 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:31:25 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2002 | Turcia | 00:30:00 |
2 | Stafie Calin | 11072 | 2000 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 00:29:81 |
3 | Nicolae Matei Cosmin | 17336 | 2003 | Republica Moldova | 00:29:76 |
4 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:58 |
5 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:29:66 |
6 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:77 |
7 | Soaita Maya Eva | 17321 | 2003 | Lituania | 00:29:85 |
8 | Badarau Raul Sebastian | 10885 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:30:31 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:25 |
2 | Croitor Iulius Sebastian | 12048 | 2002 | ROMANIA | 00:28:76 |
3 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:69 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:25:62 |
5 | Trifoi Ioana Antonia | 17326 | 2000 | Lituania | 00:26:78 |
6 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:28:32 |
7 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:29:10 |
8 | Arpin Vlad Gabriel | 11152 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:56 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:29:22 |
2 | Plesa Andrei | 9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:28:69 |
3 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:27:43 |
5 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:67 |
6 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:97 |
7 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:29:00 |
8 | Badescu Petrut Ovidiu | 10554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:46 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Popa Vicentzo Nicolas | 12083 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:14 |
2 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:28:66 |
3 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:01 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:25:49 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:46 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:27:81 |
7 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:79 |
8 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:26 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rac Sofia Elena Observatii: neprezentat |
17318 | 1994 | Lituania | 00:25:51 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stanica Maria | 13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:16:31 |
4 | Ispas Andreea Florentina | 14513 | 2004 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:09:16 |
5 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 03:10:83 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Niculae Daniela Cristina | 10755 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:59:91 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:54:98 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2004 | Republica Moldova | 02:44:70 |
4 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:34:60 |
5 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2000 | Republica Moldova | 02:38:08 |
6 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:51:82 |
7 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:57:77 |
8 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:07:34 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:59:42 |
2 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:54:33 |
3 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:41:44 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:34:00 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 02:37:40 |
6 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 02:48:66 |
7 | Olteanu Alexia Ioana | 13314 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:56:00 |
8 | Pinzariu Teodora Ioana | 15153 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:06:84 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:58:43 |
2 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:53:60 |
3 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 02:40:91 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 02:19:64 |
5 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2003 | Republica Moldova | 02:36:50 |
6 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 02:47:95 |
7 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:55:78 |
8 | Cozma Sanziana Maria | 12392 | 2003 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:04:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stana Bogdan Ioan | 11941 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
3 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:21:15 |
5 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Badeata Alexandru Costel | 8494 | 1996 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Matei Francisc Mihai | 12294 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:17:32 |
3 | Dutu Alexandru Nicolae | 10599 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:16:44 |
4 | Daba Cosmin | 10903 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:15:94 |
5 | Fintina Vlad | 11959 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:16:38 |
6 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:17:00 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:17:38 |
8 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:75 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:15:65 |
2 | Barabas David Szilard | 12388 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:15:59 |
3 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:13:40 |
4 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:11:56 |
5 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:71 |
6 | Iloviceanu George | 11961 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:15:16 |
7 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 01:15:60 |
8 | Madaras Filip Gabriel | 11818 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:15:81 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Punga Dragos George | 11554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:11:45 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:48 |
3 | Chete Sergiu | 9554 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:09:67 |
4 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:09:58 |
5 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:09:63 |
6 | Preda Ioan Alexandru | 11518 | 2002 | Palatul copiilor Constanta | 01:09:90 |
7 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:11:10 |
8 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:50 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD | 01:08:43 |
2 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:07:76 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:06:49 |
4 | Tomos Isvan Cristian | 17308 | 1987 | Turcia | 01:02:00 |
5 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:88 |
6 | Orban Eduard Bernardin | 17301 | 2002 | Turcia | 01:07:41 |
7 | Ionita Nicolae Andrei | 5100 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:07:96 |
8 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:30 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2003 | Lituania | 01:08:14 |
2 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:55 |
3 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:06:47 |
4 | Asaftei Daria | 17300 | 1997 | Turcia | 01:01:61 |
5 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 01:04:26 |
6 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:19 |
7 | Popa Gabriel Florian | 5893 | 1992 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:07:94 |
8 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:09:20 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Fodor Bogdan Alexandru | 8312 | 1995 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:08:02 |
2 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 01:07:55 |
3 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2000 | Republica Moldova | 01:06:20 |
4 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 00:59:12 |
5 | Roman Andrei Cristian | 8463 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:03:68 |
6 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:06:82 |
7 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:07:86 |
8 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:08:82 |
Descalificari |
|||||
1 |
Stoltz Markus Observatii: scutit medical |
13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Cala Iasmina Maria | 13642 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:19:04 |
3 | Popa Madalina Elena | 12700 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:16:07 |
4 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:14:05 |
5 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:15:69 |
6 | Haulica Anca Elena | 13290 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:17:03 |
7 | Giurca Cristina Lucia And | 11680 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:12:87 |
2 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:12:06 |
3 | Budris Daria Anastasia | 12698 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:11:10 |
4 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 01:10:66 |
6 | Bogojinaru Adelina Maria | 17351 | 2000 | Republica Moldova | 01:12:00 |
7 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:12:13 |
8 | Ciobanu Cristiana Ioana | 13201 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:02 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sarbulescu Andreea Loreda | 11322 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:79 |
2 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:15 |
3 | Stancescu Ioana Antonia | 17356 | 2001 | Liban | 01:04:75 |
4 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:03:65 |
5 | Costea Carina | 17329 | 1999 | Lituania | 01:04:26 |
6 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:68 |
7 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | ROMANIA | 01:08:65 |
8 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:10:31 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2000 | Republica Moldova | 01:09:78 |
2 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:07:08 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:04:74 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:03:39 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 01:04:06 |
6 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:06:36 |
7 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 01:07:98 |
8 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 01:10:08 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ivacson Bianca Petruta | 9275 | 1997 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:09:01 |
2 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:90 |
3 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 01:04:38 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 01:00:36 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 01:03:89 |
7 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:07:34 |
8 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:10:01 |
Descalificari |
|||||
1 |
Barbu Alexandra Anissia Observatii: neprezentat |
12560 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:99 |
2 |
Nicolae Cristina Andreea Observatii: abandon |
8192 | 1995 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:02 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Muresan David Claudiu | 12373 | 2002 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 02:16:08 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:10:05 |
4 | Baciu Ovidiu | 17332 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:06:18 |
5 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 02:08:97 |
6 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:13:93 |
7 | Mihaiasa Dragos | 17314 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 02:20:76 |
8 | Leopa Denis Iulian | 12595 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:42:59 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:26:72 |
2 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 02:15:13 |
3 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 02:09:49 |
4 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 02:03:95 |
5 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 02:08:70 |
6 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:83 |
7 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 02:16:51 |
8 | Ciutacu Robert C-Tin | 12823 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:42:50 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Olteanu Radu Ion | 11449 | 2001 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:26:48 |
2 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:05 |
3 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 02:09:07 |
4 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 02:00:63 |
5 | Toma Octavian | 10790 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:07:94 |
6 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:10:77 |
7 | Pacioianu Vasile Alex. | 10178 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:16:36 |
8 | Sipoteanu Alexandru Ionut | 13076 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:34:01 |
Descalificari |
|||||
1 |
Neama Raul Emanuel Observatii: neprezentat |
9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 99:99:99 |
2 |
Timofte Marius Gabriel Observatii: neprezentat |
12694 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:29:47 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:28:65 |
5 | Mira Maria Andreea | 12699 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:66 |
2 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:25:63 |
3 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:25:04 |
4 | Rapolti Eszter | 13773 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:23:40 |
5 | Enciu Daria Teodora | 12287 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:23:45 |
6 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:25:23 |
7 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:20 |
8 | Olocsvari Nora Krisztina | 12293 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:27:17 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:20:66 |
3 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:19:84 |
4 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:19:76 |
5 | Stefura Ana-Maria Alexand | 13798 | 2004 | Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt | 02:19:80 |
6 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:20:47 |
7 | Constantin Diana | 13400 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:87 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:17:73 |
2 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:89 |
3 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:09:69 |
4 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | ROMANIA | 02:06:52 |
5 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:07:96 |
6 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:14 |
7 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:13:98 |
8 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:19:17 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 02:17:21 |
2 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:12:08 |
3 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 02:09:43 |
4 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 02:05:10 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 02:07:29 |
6 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 02:11:01 |
7 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:82 |
8 | Kokkinakis Elena Maria | 11366 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:95 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 02:15:43 |
2 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 02:11:89 |
3 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 02:08:64 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 02:03:23 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:06:66 |
6 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 02:09:75 |
7 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:13:04 |
8 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:18:03 |
Descalificari |
|||||
1 |
Moraru Sovoiu Daria Observatii: neprezentat |
12205 | 2003 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:22:62 |
2 |
Bradean Luoana Lorena Observatii: abandon |
11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 02:23:05 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 17:55:92 |
5 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 17:36:40 |
3 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 17:22:07 |
4 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 16:54:18 |
5 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 17:09:35 |
6 | Tirlea Ionut Gabriel | 11147 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:24:26 |
7 | Scarlat Razvan Gabriel | 13075 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:51:66 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 00:27:43 |
2 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:27:23 |
3 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:11 |
4 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 1992 | Grecia | 00:25:43 |
5 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:26:61 |
6 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 00:27:11 |
7 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:27:26 |
8 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 00:27:51 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:25 |
2 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 00:28:17 |
3 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 00:27:88 |
4 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:56 |
5 | Tatar Cristina Georgeta | 2836 | 1985 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:83 |
6 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:27:91 |
7 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:19 |
8 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:33 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Trifoi Ioana Antonia | 17326 | 2000 | Lituania | 00:27:27 |
2 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:27:02 |
3 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:25:72 |
4 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | ROMANIA | 00:25:26 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:25:56 |
6 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:21 |
7 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:14 |
8 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:39 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 00:28:46 |
2 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:28:11 |
3 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:28:00 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:48 |
5 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:27:85 |
6 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:28:10 |
7 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:28:24 |
8 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:28:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:44:27 |
2 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 02:39:51 |
3 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2000 | Republica Moldova | 02:36:41 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 02:32:71 |
5 | Dobrican Maria Beatrice | 17352 | 2003 | Republica Moldova | 02:36:00 |
6 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 02:36:68 |
7 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:40:78 |
8 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 02:46:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:55:05 |
2 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:54:47 |
3 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:52:69 |
4 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 02:47:36 |
5 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 02:50:44 |
6 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:53:41 |
7 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2004 | Republica Moldova | 02:54:79 |
8 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:55:41 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:06:57 |
2 | Chete Sergiu | 9554 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:06:11 |
3 | Roman Andrei Cristian | 8463 | 1996 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:05:12 |
4 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 01:01:17 |
5 | Tomos Isvan Cristian | 17308 | 1987 | Turcia | 01:03:07 |
6 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 01:05:55 |
7 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:06:40 |
8 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 01:06:62 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 01:08:01 |
2 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:88 |
3 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:07:77 |
4 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:33 |
5 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2000 | Republica Moldova | 01:07:44 |
6 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:80 |
7 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:92 |
8 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:08:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stancescu Ioana Antonia | 17356 | 2001 | Liban | 01:04:57 |
2 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | ROMANIA | 01:04:18 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:03:22 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 01:01:67 |
5 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:03:07 |
6 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 01:03:49 |
7 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 01:04:20 |
8 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 01:05:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 01:07:85 |
2 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 01:07:46 |
3 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:12 |
4 | Costea Carina | 17329 | 1999 | Lituania | 01:05:51 |
5 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:05:63 |
6 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:67 |
7 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 01:07:63 |
8 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:08:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 02:11:97 |
2 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:09:74 |
3 | Baciu Ovidiu | 17332 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 02:07:23 |
4 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 02:05:84 |
5 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 02:06:26 |
6 | Artiano Salvatore Angelo | 17303 | 2003 | Turcia | 02:08:45 |
7 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 02:09:74 |
8 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 02:12:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:17:97 |
2 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:16:67 |
3 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:54 |
4 | Toma Octavian | 10790 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:12:54 |
5 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:90 |
6 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 02:15:09 |
7 | Pacioianu Vasile Alex. | 10178 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:17:63 |
8 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 02:19:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 02:09:37 |
2 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | ROMANIA | 02:08:18 |
3 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 02:06:94 |
4 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 02:04:39 |
5 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 02:05:11 |
6 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 02:07:65 |
7 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 02:09:20 |
8 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:35 |
2 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:31 |
3 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 02:11:88 |
4 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:11:40 |
5 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 02:11:42 |
6 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:13:05 |
7 | Manea Daria Maria | 17357 | 2002 | Liban | 02:13:55 |
8 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 02:15:92 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 16:50:90 |
2 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 16:15:08 |
3 | Bonea Sabin | 9982 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:06:81 |
4 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 15:17:34 |
5 | Ceaus Martina | 17307 | 2003 | Turcia | 16:06:54 |
6 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 16:09:14 |
7 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 16:17:46 |
8 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 16:51:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nae Horatiu Nicolae | 12771 | 2003 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Cretu Mihai Bogdan | 9898 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
5 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cirje Andrei Nicolae | 11874 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
2 | Barabas David Szilard | 12388 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Irimioiu Rares Mihai | 14144 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
4 | Stinga Mihai Alexandru | 13983 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
5 | Iacob Victor Stefan | 11210 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 | Stana Bogdan Ioan | 11941 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
7 | Sarac Catalin Emanuel | 10649 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
8 | Carstoveanu Andrei | 9949 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:28 |
2 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:57 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:29:44 |
4 | Vrabete Alexandru Nicolae | 15636 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:17 |
5 | Pusca Toma Sorin | 10710 | 2002 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:29:29 |
6 | Salajan Marck Stefan | 13048 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:53 |
7 | Ghinescu Iulian Alexandru | 13394 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:61 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Vasile Adrian Florin | 13308 | 2002 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:29:00 |
2 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:54 |
3 | Cabuz Paul Octavian | 12079 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:28:48 |
4 | Olteanu Vlad Andrei | 12869 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:28:33 |
5 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:47 |
6 | Alexandru Edmond Florin | 12731 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:51 |
7 | Costache Alexandru Gabrie | 12563 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:76 |
8 | Ciutacu Robert C-Tin | 12823 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:04 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Comsa Mihai Alexandru | 10769 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:28 |
2 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:16 |
3 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:06 |
4 | Tenu Floroiu Enrique Gabr | 16819 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:27:98 |
5 | Tamasan Dan Mihai | 11983 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:28:04 |
6 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:28:08 |
7 | Leopa Denis Iulian | 12595 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:28:19 |
8 | Preda Luca Ioan | 13107 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:31 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Nemtoi Ioan Stefan | 13835 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:90 |
2 | Otoiu Luca Ioan | 11052 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:77 |
3 | Lungu Sebastian Mihai | 12999 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Galati | 00:27:71 |
4 | Dutu Alexandru Nicolae | 10599 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:27:56 |
5 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:64 |
6 | Matei Francisc Mihai | 12294 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:27:76 |
7 | Olteanu Radu Ion | 11449 | 2001 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:27:81 |
8 | Margarit Alexandru | 12753 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:91 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Hentia Alexandru George | 12573 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:49 |
2 | Pascu Nicu Laurentiu | 12924 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:41 |
3 | Madaras Sabin Augustin | 10460 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:27:39 |
4 | Cismas Bogdan Alexandru | 11648 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:17 |
5 | Nicolae Andrei Cristian | 10533 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:27:37 |
6 | Danila Cristian Nicolae | 13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:40 |
7 | Gavanescu Ionut Catalin | 13167 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:48 |
8 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:54 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Popa Aaron Stefan | 10647 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:27:15 |
2 | Pavel C-Tin Claudiu | 13957 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:27:07 |
3 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:91 |
4 | Botez Daniel Stefan | 11762 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:82 |
5 | Alexandrescu Mihai | 16238 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:87 |
6 | Ilies Darius Mihai | 12527 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:96 |
7 | Papuc David Alexandru | 12277 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:07 |
8 | Ionescu Andrei Alex. | 9919 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:17 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Viju Tiberiu George | 10011 | 1999 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:71 |
2 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:61 |
3 | Bomchis Filip Tudor | 11041 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:29 |
4 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:26:19 |
5 | Caravan Bogdan Andrei | 11491 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:26:25 |
6 | Deznan Luca | 11936 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:38 |
7 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:69 |
8 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:72 |
Seria: 10 |
|||||
2 | Petrache Alexandru | 11991 | 2002 | ROMANIA | 00:25:97 |
3 | Pacioianu Vasile Alex. | 10178 | 2000 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:25:96 |
4 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:25:93 |
5 | Plesa Andrei | 9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:25:96 |
6 | Gagiu Tudor Gabriel | 11766 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:96 |
7 | Cuzuban Sebastian Andrei | 11612 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:07 |
8 | Lazar Andrei | 11939 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:26:14 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:25:75 |
2 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:25:73 |
3 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:69 |
4 | Radu Marius Theodor | 10561 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:25:65 |
5 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 00:25:69 |
6 | Orban Eduard Bernardin | 17301 | 2002 | Turcia | 00:25:70 |
7 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:25:74 |
8 | Mailat Eduard Gabriel | 9974 | 1999 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:89 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:60 |
3 | Neama Raul Emanuel | 9780 | 1998 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:25:51 |
4 | Silaghi Rares | 11411 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:31 |
5 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:48 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:25:54 |
7 | Susanu Eugen Florin | 11517 | 2003 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:25:55 |
8 | Toma Octavian | 10790 | 2000 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:25:62 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Sandu Robert Cristian | 11981 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:25:12 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 00:24:99 |
3 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 00:24:90 |
4 | Tudor Alexandru Gabriel | 17335 | 2000 | Republica Moldova | 00:24:82 |
5 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2002 | Turcia | 00:24:88 |
6 | Gradinaru Andrei Razvan | 7708 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:24:95 |
7 | Tatar Gheorghe Cristian | 6527 | 1991 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:07 |
8 | Croitor Iulius Sebastian | 12048 | 2002 | ROMANIA | 00:25:30 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Suciu Alexandra Ioana | 17305 | 2003 | Turcia | 00:24:56 |
2 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:26 |
3 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2000 | Lituania | 00:23:62 |
4 | Tomos Isvan Cristian | 17308 | 1987 | Turcia | 00:22:60 |
5 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:23:42 |
6 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:24:07 |
7 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:34 |
8 | Dutulescu Rares Florin | 17337 | 2001 | Republica Moldova | 00:24:78 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Roman Ana Iulia | 17325 | 2000 | Lituania | 00:24:54 |
2 | Fulga Andrei Liviu | 17338 | 1998 | Republica Moldova | 00:24:15 |
3 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2002 | Lituania | 00:23:59 |
4 | Asaftei Daria | 17300 | 1997 | Turcia | 00:22:35 |
5 | Coste Alin | 6783 | 1992 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:23:04 |
6 | Feiffer Hunor | 17344 | 2001 | Republica Moldova | 00:24:07 |
7 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | ROMANIA | 00:24:33 |
8 | Roth Berna Dett | 17343 | 2002 | Republica Moldova | 00:24:70 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Stefan Ema Andreea | 17339 | 2001 | Republica Moldova | 00:24:49 |
2 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:24:09 |
3 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:23:58 |
4 | Medrut Ada Maria | 17319 | 1993 | Lituania | 00:21:71 |
5 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 00:22:99 |
6 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:23:73 |
7 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:24:29 |
8 | Benko Gabriel Luca | 17306 | 2003 | Turcia | 00:24:64 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ionescu Ioachim Dumitru Observatii: neprezentat |
17360 | 2001 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:30:57 |
2 |
Damian Patrick Adorian Observatii: abandon |
12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:26:08 |
3 |
Badescu Petrut Ovidiu Observatii: descalificat |
10554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Balta Andreea Bianca | 11944 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Ungureanu Enia Ioana | 15667 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
3 | Popa Madalina Elena | 12700 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Precob Cretu Anisia | 13206 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
5 | Besenyei Anna Maria | 15561 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
7 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Manhardt Sierra Christina | 15474 | 2004 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:36:66 |
3 | Salavastru Elena | 13519 | 2004 | Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI | 00:36:21 |
4 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:41 |
5 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:01 |
6 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:41 |
7 | Nicolaescu Livia Ioana | 13955 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:23 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 00:35:22 |
2 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:13 |
3 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:93 |
4 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:34:34 |
5 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:34:57 |
6 | Mira Maria Andreea | 12699 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:06 |
7 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:35:17 |
8 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:35:40 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Constantin Diana | 13400 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:91 |
2 | Budris Daria Anastasia | 12698 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:33:68 |
3 | Haulica Anca Elena | 13290 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:33:55 |
4 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:33:47 |
5 | Dascal Alexia | 11750 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:33:52 |
6 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:60 |
7 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:68 |
8 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:03 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:15 |
2 | Rusu Roberta Cristina | 11582 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:18 |
3 | Macavei Carina Bianca | 7969 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:31:22 |
4 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 00:30:48 |
5 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:88 |
6 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:85 |
7 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:32:85 |
8 | Olteanu Ana Maria | 11722 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:43 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:33:05 |
2 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:16 |
3 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:31:15 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2001 | Republica Moldova | 00:29:56 |
5 | Dospin Stefania Andreea | 10273 | 1999 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:30:79 |
6 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:31:48 |
7 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 00:32:66 |
8 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:33:43 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 00:32:98 |
2 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | ROMANIA | 00:31:92 |
3 | Nicolae Cristina Andreea | 8192 | 1995 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:92 |
4 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 1992 | Grecia | 00:28:70 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 00:30:57 |
6 | Giurca Cristina Lucia And | 11680 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:31:35 |
7 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:48 |
8 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:33:31 |
Descalificari |
|||||
1 |
Samson Albert Stefan Observatii: neprezentat |
17358 | 1995 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:38:21 |
2 |
Mija Radu Stefan Observatii: neprezentat |
17361 | 2000 | Susan's Bay swimming club Sierra Leone | 00:40:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 99:99:99 |
3 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:10:11 |
4 | Dobre Daniel Gabriel | 12645 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:13 |
5 | Vlad Giulio Marco | 10856 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:23 |
6 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | ROMANIA | 99:99:99 |
7 | Buzlea Sebastian Ioan | 10125 | 2002 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cabuz Paul Octavian | 12079 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:08:49 |
2 | Vasile Stefan Marius | 11384 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:25 |
3 | Morariu Luca Ioan | 12567 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:18 |
4 | Olteanu Vlad Andrei | 12869 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:06:20 |
5 | Hancu Alexandru | 10857 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:06:97 |
6 | Wolf Denis | 12234 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:07:88 |
7 | Olariu Alexandru Adrian | 11903 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:08:27 |
8 | Peter Arthur Cristian | 12564 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:63 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:04:33 |
2 | Damian Patrick Adorian | 12166 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:02:62 |
3 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:70 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:55:89 |
5 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:19 |
6 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:01:47 |
7 | Druga Rares Andrei | 11657 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:03:41 |
8 | Florea Mihnea Ioan | 11770 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nicolae Matei Cosmin | 17336 | 2003 | Republica Moldova | 01:04:31 |
2 | Popa Vicentzo Nicolas | 12083 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:77 |
3 | Iordachescu Bogdan Ionut | 7533 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:59:11 |
5 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:92 |
6 | Plesa Andrei | 9114 | 1997 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:01:45 |
7 | Stafie Calin | 11072 | 2000 | Scoala Generala Nr. 3 Suceava | 01:03:06 |
8 | Jurchescu Mihai | 11954 | 2002 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:04:98 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:03:94 |
2 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:71 |
3 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:58:39 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:54:55 |
5 | Trifoi Ioana Antonia | 17326 | 2000 | Lituania | 00:56:89 |
6 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:05 |
7 | Soaita Maya Eva | 17321 | 2003 | Lituania | 01:02:68 |
8 | Arba Adrian Cristian | 10316 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:04:42 |
Descalificari |
|||||
1 |
Rac Sofia Elena Observatii: neprezentat |
17318 | 1994 | Lituania | 00:55:36 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hornea Andreea Anda | 12908 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:57:15 |
2 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:38:67 |
3 | Stancescu Ioana Antonia | 17356 | 2001 | Liban | 02:29:60 |
4 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:21:57 |
5 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:25:07 |
6 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:33:90 |
7 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:40:59 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Radu Noemi Maria | 13252 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:55:24 |
2 | Diculescu Iulia Alexandra | 13068 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:37:67 |
3 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2000 | Republica Moldova | 02:28:32 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:21:17 |
5 | Costea Carina | 17329 | 1999 | Lituania | 02:23:48 |
6 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:33:74 |
7 | Tila Vanessa Maria | 11864 | 2004 | Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti | 02:39:93 |
8 | Spinu Clara Andreea | 11998 | 2003 | ROMANIA | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:43:36 |
3 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:25:59 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:17:76 |
5 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:02 |
6 | Stanescu Beatrice Elena | 11294 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:31:38 |
7 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:39:64 |
8 | Vasilescu Guiu Anca | 12816 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Barbu Alexandra Anissia Observatii: neprezentat |
12560 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:37:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Saplacan Radu Viorel | 13735 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Oprea Florin Antonio | 13682 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Chete Sergiu | 9554 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:49:11 |
5 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:56:82 |
6 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Tanasie Rares Gheorghe | 12160 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Otoiu Luca Ioan | 11052 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:46:78 |
2 | Daba Cosmin | 10903 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:46:37 |
3 | Madaras Filip Gabriel | 11818 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:45:43 |
5 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2003 | St. Paul's Aquatics Londra - MB | 02:45:10 |
6 | Cozmuta Tudor Calin | 12789 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:46:30 |
7 | Grigore Andrei | 12889 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:46:48 |
8 | Fintina Vlad | 11959 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:47:97 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bajenaru Andrei Costin | 9994 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:37:86 |
2 | Lemnaru Matei Ioan | 12099 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:31:63 |
3 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:29:56 |
4 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:22:27 |
5 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:26:61 |
6 | Muresan Bogdan Mihai | 8639 | 1996 | As. Cl. Sp. "C.S. MURRY SAN" ARAD | 02:31:19 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:35:16 |
8 | Dimitriu Vlad Luca | 12267 | 2002 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:42:22 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Iloviceanu George | 11961 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:37:34 |
2 | Dinca Andreeas | 9613 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:31:58 |
3 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:57 |
4 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 02:18:59 |
5 | Fodor Bogdan Alexandru | 8312 | 1995 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:25:71 |
6 | Punga Dragos George | 11554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:30:81 |
7 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 02:34:76 |
8 | Stoian Alberto Gabriel | 12571 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:40:75 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cozmuta Cezar Cristian | 12788 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:36:18 |
2 | Preda Ioan Alexandru | 11518 | 2002 | Palatul copiilor Constanta | 02:31:37 |
3 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 02:27:21 |
4 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 02:12:60 |
5 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2000 | Republica Moldova | 02:25:25 |
6 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:30:05 |
7 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2003 | Lituania | 02:32:28 |
8 | Ganea Cristian Stefan | 12822 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:38:34 |
Descalificari |
|||||
1 |
Stoltz Markus Observatii: neprezentat |
13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:43:08 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Baciuna Roberta Elisa | 12710 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
3 | Ungureanu Enia Ioana | 15667 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | ROMANIA | 99:99:99 |
5 | Balta Andreea Bianca | 11944 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Ilisei Erica | 14421 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:75 |
3 | Manhardt Sierra Christina | 15474 | 2004 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:10:75 |
5 | Popescu Ana | 12374 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:09:62 |
6 | Ciobanu Cristiana Ioana | 13201 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:63 |
7 | Banescu Bianca Alexandra | 12026 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:91 |
8 | Porosnicu Manuela | 12535 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Besenyei Anna Maria | 15561 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:03 |
2 | Iacob Diana Maria | 13485 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:08:85 |
3 | Alexandru Briana Stefania | 12718 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:08:81 |
4 | Alfoldy Boglarka | 13726 | 2004 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:08:42 |
5 | Fagetan Iulia | 12786 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:08:53 |
6 | Tarabega Anca Maria | 13312 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:08:81 |
7 | Tudorescu Ioana | 15450 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:93 |
8 | Salajan Antonia | 12787 | 2003 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:09:20 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Popescu Andreea Ioana | 13190 | 2004 | ROMANIA | 01:07:70 |
2 | Nicolaescu Livia Ioana | 13955 | 2002 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:07:52 |
3 | Vajas Zsofia | 14557 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:07:23 |
4 | Georgescu Maria Alexia | 12792 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti | 01:07:04 |
5 | Dumitrescu Cristina | 13058 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:08 |
6 | Rapolti Eszter | 13773 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:07:43 |
7 | Precob Cretu Anisia | 13206 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:07:57 |
8 | Zamfiroiu Miruna Paula | 13612 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:08:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Popa Madalina Elena | 12700 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:06:85 |
2 | Vaduva Bianca Stefania | 13834 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:06:50 |
3 | Mira Maria Andreea | 12699 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:06:33 |
4 | Serman Ioana Alexandra | 13432 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:91 |
5 | Tomuta Irina Alexandra | 11645 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:95 |
6 | Bradean Luoana Lorena | 11674 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 01:06:43 |
7 | Mindruta Bianca Maria | 13073 | 2004 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:06:82 |
8 | Coman Corina Ioana | 13263 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:88 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cala Iasmina Maria | 13642 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:05:64 |
2 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:05:28 |
3 | Kokkinakis Elena Maria | 11366 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:84 |
5 | Becsi Iulia Alexia | 13556 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:04:51 |
6 | Chelu Rebeca | 12101 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:01 |
7 | Olocsvari Nora Krisztina | 12293 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:05:52 |
8 | Kiss Boglarka Denissza | 14197 | 2003 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:73 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Trusca Carina Maria | 13644 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:04:32 |
2 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:09 |
3 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:04:01 |
4 | Constantin Diana | 13400 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:94 |
5 | Ceaca Mocan Diana Stef. | 13706 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:03:95 |
6 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | ASC Corona 2010 Brasov | 01:04:06 |
7 | Enciu Daria Teodora | 12287 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:04:24 |
8 | Ilie Bianca Maria | 13311 | 2004 | ROMANIA | 01:04:51 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Visan Nicole | 15650 | 2004 | ROMANIA | 01:03:26 |
2 | Sarbulescu Andreea Loreda | 11322 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:61 |
4 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 00:57:08 |
5 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:58:84 |
6 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:01:24 |
7 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:02 |
8 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:03:93 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ivacson Bianca Petruta | 9275 | 1997 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:02:73 |
2 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 01:01:40 |
3 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 00:59:84 |
4 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:56:49 |
5 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 00:58:59 |
6 | Bascarau Alexia Maria | 12540 | 2003 | ROMANIA | 01:01:03 |
7 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:01:94 |
8 | Ivan Sara Natalie | 14334 | 2004 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:03:60 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:72 |
2 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:01:39 |
3 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:59:35 |
4 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 1992 | Grecia | 00:55:70 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:58:51 |
6 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:16 |
7 | Cojocaru Alina Georgiana | 11660 | 2001 | Sport Club Municipal Bacau | 01:01:66 |
8 | Scortea Ecaterina | 12558 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:43 |
Descalificari |
|||||
1 |
Simionescu Andreea Observatii: neprezentat |
12951 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:22:78 |
2 |
Simionescu Alexandra Observatii: neprezentat |
12950 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:36 |
3 |
Manea Daria Maria Observatii: descalificat |
17357 | 2002 | Liban | 01:00:10 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nae Horatiu Nicolae | 12771 | 2003 | Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Nicolae Andrei Cristian | 10533 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
5 | Bogdan Ovidiu Matei | 15961 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Viju Tiberiu George | 10011 | 1999 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Timofte Marius Gabriel | 12694 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:39:45 |
4 | Iacob Sebastian Mihai | 13137 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:33:19 |
5 | Stoltz Markus | 13051 | 2003 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:39:32 |
6 | Schmelas Erwin | 12705 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
7 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | ROMANIA | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Piciorus Alexandru | 12000 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:33:08 |
2 | Danila Cristian Nicolae | 13108 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:31:33 |
3 | Kokkinakis Vasileios | 12813 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:30:24 |
4 | Martin Maximilian Robert | 10176 | 2002 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 04:29:27 |
5 | Arpin Vlad Gabriel | 11152 | 2000 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:30:23 |
6 | Rusen Costin Alin | 12641 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 04:30:76 |
7 | Ciaus Catalin Ionut | 11241 | 2001 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:32:10 |
8 | Remzing Vlad Adrian | 11735 | 2001 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 04:33:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Radu Marius Theodor | 10561 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 04:25:52 |
2 | Croitor Iulius Sebastian | 12048 | 2002 | ROMANIA | 04:22:44 |
3 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 04:17:73 |
4 | Cotos Serban | 12342 | 2002 | ROMANIA | 04:14:95 |
5 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:16:20 |
6 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:21:90 |
7 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:23:90 |
8 | Voican Rares Andrei | 13277 | 2002 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:26:10 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Badarau Raul Sebastian | 10885 | 2000 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:13:40 |
2 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 04:09:35 |
3 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 04:06:83 |
4 | Artimon Alin Alexandru | 7028 | 1992 | ROMANIA | 03:51:98 |
5 | Moldovan Vlad | 17330 | 1989 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:00:00 |
6 | Bonea Sabin | 9982 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:07:92 |
7 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 04:11:27 |
8 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:13:90 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 04:11:88 |
2 | Raiu Florin Alexandru | 7916 | 1994 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 04:09:02 |
3 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:02:34 |
4 | Ciorgovean Diana | 17316 | 1995 | Lituania | 03:47:25 |
5 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 03:56:91 |
6 | Ceaus Martina | 17307 | 2003 | Turcia | 04:07:63 |
7 | Baciu Ovidiu | 17332 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:09:87 |
8 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 04:13:69 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Dodita Ariana Gabriela | 11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:28:31 |
5 | Stanica Maria | 13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:20:85 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:26:55 |
2 | Gogu Denisa Elena | 9374 | 1998 | City of Manchester Aquatics | 05:15:62 |
3 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 05:05:49 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 04:53:43 |
5 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | ROMANIA | 05:03:04 |
6 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 05:10:45 |
7 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 05:23:66 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:25:64 |
2 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 05:13:18 |
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:04:39 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 04:39:53 |
5 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 04:57:52 |
6 | Buzlea Ioana | 10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:09:57 |
7 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 05:20:12 |
8 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:26:88 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stan Leon | 11929 | 2002 | ROMANIA | 00:23:90 |
2 | Tomos Isvan Cristian | 17308 | 1987 | Turcia | 00:23:86 |
3 | Gogita Denisa | 17320 | 1995 | Lituania | 00:23:61 |
4 | Medrut Ada Maria | 17319 | 1993 | Lituania | 00:22:70 |
5 | Coste Alin | 6783 | 1992 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:23:79 |
6 | Buciuc Mihai Matei | 17340 | 1997 | Republica Moldova | 00:23:82 |
7 | Radu Ionut | 9862 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:86 |
8 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:23:93 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 1997 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 00:24:19 |
2 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2000 | Lituania | 00:24:17 |
3 | Fulga Andrei Liviu | 17338 | 1998 | Republica Moldova | 00:24:06 |
4 | Rusen Andrei | 9865 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:23:97 |
5 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | ROMANIA | 00:24:00 |
6 | Patru Vladut Alexandru | 5557 | 1989 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:24:08 |
7 | Feiffer Hunor | 17344 | 2001 | Republica Moldova | 00:24:18 |
8 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:24:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nitu Antonia Daria | 11538 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:54 |
2 | Silisteanu Daria Mariuca | 17310 | 2003 | Turcia | 00:31:07 |
3 | Miclaus Vivoschi Sandra | 10434 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:30:72 |
4 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 1992 | Grecia | 00:28:74 |
5 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2001 | Republica Moldova | 00:29:57 |
6 | Mera Raluca | 11203 | 2001 | ROMANIA | 00:31:06 |
7 | Nicolae Cristina Andreea | 8192 | 1995 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:19 |
8 | Sabadeanu Sabrina | 16625 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:31:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ahmad Samira Alexandra | 13210 | 2004 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:32:84 |
2 | Gherghel Melisa | 12252 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:65 |
3 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:32:58 |
4 | Artene Maria Raluca | 12526 | 2003 | ROMANIA | 00:32:35 |
5 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:47 |
6 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:32:63 |
7 | Olteanu Ana Maria | 11722 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:75 |
8 | Rusu Roberta Cristina | 11582 | 2001 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:89 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:74 |
2 | Dumitrache Gabriel Ioan | 11598 | 2001 | ROMANIA | 00:57:94 |
3 | Glinta Robert Andrei | 9019 | 1997 | ROMANIA | 00:56:72 |
4 | Martin Daniel Cristian | 12614 | 2000 | ROMANIA | 00:55:75 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | ROMANIA | 00:56:44 |
6 | Rosioru Paul Andrei | 9371 | 1998 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:40 |
7 | Trifoi Ioana Antonia | 17326 | 2000 | Lituania | 00:58:78 |
8 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:04 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nicolae Alexandru Florin | 11290 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:02:60 |
2 | Gavrila Ionut Madalin | 12824 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:88 |
3 | Coman Liviu Alexandru | 11930 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:27 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:00:46 |
5 | Vlad Maria | 17323 | 2000 | Lituania | 01:01:16 |
6 | Popa Vicentzo Nicolas | 12083 | 2002 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:52 |
7 | Leucuta Leonard | 10965 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 01:02:18 |
8 | Soaita Maya Eva | 17321 | 2003 | Lituania | 01:02:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stanescu Beatrice Elena | 11294 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:31:62 |
2 | Harabagiu Ioana | 13521 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:28:49 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:25:26 |
4 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 02:20:88 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | ROMANIA | 02:21:18 |
6 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 02:27:99 |
7 | Costea Carina | 17329 | 1999 | Lituania | 02:29:44 |
8 | Vladutu Georgiana | 9864 | 1999 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ujvary Rhona | 12291 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:41:31 |
3 | Nae Patrick Teodor | 17349 | 2000 | Republica Moldova | 02:32:76 |
4 | Vasilescu Guiu Anca | 12816 | 2003 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:31:77 |
5 | Scarlatescu Sabrina | 9926 | 1999 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:32:00 |
6 | Comsa Catalina Diana | 12783 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:35:02 |
7 | Crisan Denisa | 14727 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:39:85 |
8 | Stancescu Ioana Antonia | 17356 | 2001 | Liban | 02:41:91 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dodita Ariana Gabriela Observatii: neprezentat |
11880 | 2002 | Sport Club Municipal Bacau | 02:37:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Chete Sergiu | 9554 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:27:87 |
2 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 02:26:55 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:24:98 |
4 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 1997 | Lituania | 02:18:51 |
5 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2000 | Lituania | 02:22:51 |
6 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2000 | Republica Moldova | 02:26:47 |
7 | Tulea Sebastian Nicolae | 10721 | 2001 | Palatul copiilor Constanta | 02:27:41 |
8 | Calin Rares Mihai | 11893 | 2000 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 02:29:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN | 02:33:67 |
2 | Sarac Ionut Alin | 9764 | 1998 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 02:32:34 |
3 | Punga Dragos George | 11554 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:31:74 |
4 | Preda Ioan Alexandru | 11518 | 2002 | Palatul copiilor Constanta | 02:30:65 |
5 | Ionescu Mihnea Ioan | 11653 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:70 |
6 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:32:33 |
7 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2003 | Lituania | 02:33:18 |
8 | Bajenaru Andrei Costin | 9994 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:33:93 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Danila Tia Maria | 13109 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:06 |
2 | Ivan Jasminne Anne Marie | 11364 | 2001 | ROMANIA | 00:58:46 |
3 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | ROMANIA | 00:57:65 |
4 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2002 | Turcia | 00:57:22 |
5 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 1992 | Grecia | 00:57:56 |
6 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | ROMANIA | 00:58:20 |
7 | Sepi Maia Ilinca | 17347 | 2001 | Republica Moldova | 00:58:71 |
8 | Pusztay Doris | 10844 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:00:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragomir Ana Maria | 10779 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:66 |
2 | Notingher Carina | 11067 | 2002 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:01:31 |
3 | Garboan Helsinia Mihaela | 12290 | 2002 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:01:06 |
4 | Denieul Catinca | 12106 | 2002 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:59 |
5 | Ioana Daria Maria | 13316 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:01 |
6 | Bascarau Alexia Maria | 12540 | 2003 | ROMANIA | 01:01:27 |
7 | Bolinteanu Erica Maria | 17354 | 2002 | Republica Moldova | 01:01:43 |
8 | Mitu Andra Elena | 13072 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:01:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ceaus Martina | 17307 | 2003 | Turcia | 04:08:95 |
2 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 04:02:75 |
3 | Ciorgovean Diana | 17316 | 1995 | Lituania | 04:01:71 |
4 | Artimon Alin Alexandru | 7028 | 1992 | ROMANIA | 03:59:40 |
5 | Moldovan Vlad | 17330 | 1989 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:01:40 |
6 | Scarlat Bogdan Andrei | 8374 | 1997 | ROMANIA | 04:02:34 |
7 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2002 | Republica Moldova | 04:08:29 |
8 | Baciu Ovidiu | 17332 | 1998 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 04:08:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Babiciu Sebastian Adrian | 11414 | 2001 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:14:29 |
2 | Stefanescu Bogdan Alex. | 12297 | 2001 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:13:62 |
3 | Bacalu Denisa | 17355 | 2002 | Liban | 04:13:17 |
4 | Marinescu Popazov Andrei | 9481 | 2000 | ROMANIA | 04:12:18 |
5 | Bokor Ruben Peter | 17304 | 2002 | Turcia | 04:13:02 |
6 | Haiducu Laurentiu | 9918 | 2001 | ROMANIA | 04:13:48 |
7 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:13:81 |
8 | Popa Andrei Mihai | 10854 | 2002 | ROMANIA | 04:15:72 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragoi Andreea Ramona | 11922 | 2002 | ROMANIA | 05:15:05 |
2 | Savastita Simona Alex. | 11038 | 2000 | ROMANIA | 05:13:23 |
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:07:27 |
4 | Tenciu Alecsia Maria | 17311 | 1998 | Turcia | 04:53:39 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | ROMANIA | 05:00:36 |
6 | Huszar Ingrid | 12329 | 2003 | ROMANIA | 05:10:07 |
7 | Tolea Claudia Ioana | 12810 | 2003 | ROMANIA | 05:14:08 |
Descalificari |
|||||
1 |
Buzlea Ioana Observatii: abandon |
10126 | 2000 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 05:20:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ilie Ioana | 12790 | 2003 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:33:70 |
2 | Pop Otilia Lavinia | 12835 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:29:95 |
3 | Badralexi Katherina | 12521 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 05:27:25 |
4 | Vochin Andrei | 17348 | 2003 | Republica Moldova | 05:24:17 |
5 | Naidin Alexandra Patricia | 13315 | 2004 | ROMANIA | 05:26:12 |
6 | Ilie Maria Miruna | 9522 | 2001 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:28:60 |
7 | Popa Leona | 13256 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:31:75 |
Descalificari |
|||||
1 |
Stanica Maria Observatii: neprezentat |
13714 | 2004 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:59:08 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 3 |
|||||
1 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Turcia | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Federatia nationala pentru sporturi acvatice Georgia | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Lituania | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | ROMANIA | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Republica Moldova | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Republica Moldova | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | ROMANIA | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii | 2018 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |