Cont

Lista de start pentru Campionatul national de cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11596 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11695 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 200 m bras - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frincu Mihai Alexandru 13953 2003 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muca Andreea Maria 11635 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrea Alexandru 12336 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12286 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Masculin (81 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10533 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Roxana Mariana 11556 2001 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Feminin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voina Vanessa 13541 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 16 200 m spate - open - Masculin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gavriliuc Marco C-Tin 13411 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coada Andreea Georgiana 12285 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Feminin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (74 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banescu Cristian Florin 12640 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Daniel Cristia 12098 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m fluture - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Davidescu Adriana Ioana 11581 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m fluture - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Flavius Andrei 12706 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 800 m liber - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 800 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muca Andreea Maria 11635 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Masculin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coada Andreea Georgiana 12285 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Masculin (66 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Arthur 11472 2003 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Feminin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Giulia Bianca 14456 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiricheu Patricia 10123 2001 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m fluture - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 2 200 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconu Ana Maria 12105 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banescu Cristian Florin 12640 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Giulia Bianca 14456 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 100 m fluture - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calapod Delia Georgiana 11716 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Masculin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vuia Robert Daniel 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vartopeanu Ana Maria 12502 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Roxana Mariana 11556 2001 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Ana 12374 2001 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barabas David Szilard 12388 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pirvu Lorena Cristina 12095 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 16 200 m spate - open - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neacsu Radu Costin 11247 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Feminin (88 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12644 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Masculin (98 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12829 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calapod Delia Georgiana 11716 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 100 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12830 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m fluture - open - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stinga Mihai Alexandru 13983 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 200 m mixt - open - Feminin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Giulia Bianca 14456 2003 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 4 200 m mixt - open - Masculin (65 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 800 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Alexandra Anca 12507 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrescu Stefan 12300 2002 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 8 1500 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tutugan Stefan Alex. 14473 2001 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (85 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luffy Akos 14463 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (82 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muca Andreea Maria 11635 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (59 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neacsu Radu Costin 11247 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calapod Delia Georgiana 11716 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11247 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 100 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 13466 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 19 100 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11695 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11641 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99