Cont

Lista de start pentru Campionatul national de copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Antal Levente 13017 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (89 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bartok Zsanett Bernadett 12993 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Aldescu Ionut Florentin 11977 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turluianu Victor 12681 2003 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Goda Daniel 13019 2002 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (84 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kavida Despina Adriana 12516 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (100 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Indricau Andrei 12914 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teianu Andrei Catalin 11824 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (74 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baican Matei 10401 2002 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (86 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (99 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11824 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (112 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - open - Feminin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 10 Anja Danina Urlea, Andreea Hentes, Andreea Anda Hornea, Anja Danina Urlea, 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - open - Masculin (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Andrei Iulian Dumbrava, Eugen Florin Susanu, Radu Alexandru Mihai, Razvan Mihai Teja, 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 11 4 X 50 m mixt - open - Masculin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 4 Cristian Petrescu, Stefan Mitelut, Vlad Andrei Tanasescu, Rares Stefan Dragan, 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99