Cont

Lista de start pentru Campionat national de copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bar Andrei 11685 2001 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gavrila Ana Kinga 12333 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (86 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinica Rares 11027 2001 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (95 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Razvan Laurentiu 12372 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (112 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12166 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zaharie Andrei Codrut 11174 2001 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Poenar Alexandra Patricia 12356 2002 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (97 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gigoi Alexandru Mihai 11293 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (75 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Victor Sebastian 11324 2001 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Patrascu Ioana Madalina 11911 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11363 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fieraru Andrada 12239 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rebenciuc Paul Florin 11540 2001 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - open - Feminin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 9 Alexandra Ruba, Andrada Fieraru, Mirela Mihaela Cazacenco, Simona Augustinov, 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - open - Masculin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Patrick Adorian Damian, Rares Gheorghe Tanasie, Gabriel Icobescu, Darius Alexandru Tatu, 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 4 X 50 m mixt - open - Masculin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 David Bogdan Preda, Sebastian Adrian Babiciu, Rares Silaghi, Raul Antonio Bele, 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99