Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calota Andrei Emanuel 14165 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kemecsei Csenge 12994 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancioiu Blanca 14452 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Zsolt Mark 12842 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbu Elena Alexandra 14176 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Podina Mihaela Maria 13572 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Istrate Bogdan Cristian 12695 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costinescu Sara Naomi 14177 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomus Serban Antoniu 14162 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - open - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Veiss Marius Gabi 13704 2004 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cret Tudor Alexandru 15146 2005 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mezei Melita Blanka 14534 2005 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cala Iasmina Maria 13642 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 100 m bras - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasztor Laszlo Valentin 14077 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Biro Dorottya 13729 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vincze Brigitta 13505 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mezei Flavia Maria 15020 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tulcan Adrian Marian 14091 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighezan Dorin Valentin 12719 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mester Alex. Valentin 13637 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99