Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crucianu Monica Alexandra 14793 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobroghi David Dumitru 15864 2007 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szabo Szelyes Szilard 14834 2006 As.Cl. Sp. "SEPTIMIA" ODORHEIUL SECUIESC 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agapi Darius Florin 16283 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodorovici Mara Ioana 15101 2006 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agripina Robert 15780 2007 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fecioru Diana Maria 14781 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Cezar Arthur 16344 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan David 15869 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Saran Nadine Emilia 15786 2006 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Carol 13344 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cazan David Andrei 15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sucuri Daria Andreea 16339 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m mixt - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudor Allegra 14779 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 2 200 m mixt - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Safir Tudor Stefan 14788 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99