Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (81 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (101 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paduraru Matei Robert 16328 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butoi Florin Robert 14140 2006 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (72 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bucur Luca Constantin 15462 2006 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Masculin (80 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andrei Cristian 16309 2007 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (75 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Enache Alexia Nicoleta 15376 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Miruna Liana 15555 2006 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Matei 13163 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (100 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blidaru David Andrei 14589 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (80 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martoiu Andrei 15519 2006 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m mixt - open - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Alexia Georgiana 15714 2006 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99

Proba 2 200 m mixt - open - Masculin (84 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobre Alexandru Teodor 14629 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99