Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visan Ionut Eduard 13169 2004 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 6 100 m fluture - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carstoveanu Andrei 9949 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Teodor Adrian 9921 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghita Luiza Elena 14765 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Bobescu Ioan 13689 2004 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raicu Badea Maria 13094 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandru Edmond Florin 12731 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Huivan Alexandru Andrei 13836 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlad Diana Andreea 13742 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cortea Ioana Maria 12396 2003 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 14 100 m bras - open - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zlotea Filip George 13946 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popaiacu Diandra 11861 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Yardimci Deniz 15339 2004 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheoroae Maria Bianca 12499 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tancu Benedek Carlos 13401 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrescu Cristina 13058 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Picui Andrei Julian 11549 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bostiog Ana Florina 12575 2003 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Daniel 13671 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99