Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budea Melisa Natasha 15188 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Alexandru Razvan 15198 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tintea Denis Stefan 15014 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gordan Antonia Patricia 13560 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szelmenczi Zalan 15388 2006 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lorincz Jazmin Adrienn 15144 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mazgarean Andrei Mihai 15387 2005 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mezei Melita Blanka 14534 2005 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ujvary Adrienn Beatrice 15543 2006 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Feminin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gordan Antonia Patricia 13560 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Masculin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pinosanu Rares Gabriel 14030 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lorincz Jazmin Adrienn 15144 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Demetrovici Ovidiu George 15386 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chirila Mara Teodora 14364 2005 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borza Andrei 14052 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ispas Meda Anamaria 15007 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Filipescu Daniel Bogdan 14171 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costinescu Sara Naomi 14177 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99