Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rafa Tania Madalina 14365 2005 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vas Balazs Denis 13157 2005 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andreica Denis 13501 2004 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szabo Szandra 13194 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fozecas Alex Mihai 14376 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Daraban Miruna Elena 14454 2005 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scurtu Andrei Alin 13768 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Beregszaszi Ariana Nicola 14373 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpos Berindan Gratiana 14379 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haidu Iulia Georgiana 13561 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scurtu Andrei Alin 13768 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Daraban Miruna Elena 14454 2005 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Terebesi Nandor Laszlo 14536 2005 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Paul 13151 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turlas Vlad Darius 14411 2005 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Berches Rusanda 13557 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scurtu Andrei Alin 13768 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancioiu Blanca 14452 2004 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99