Cont

Lista de start pentru Campionatul national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Feminin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (88 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Socaciu Vlad Alexandru 13574 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Feminin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Maria Bianca 12658 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 4 400 m liber - open - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Siclovan Robert Darius 13634 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 5 100 m bras - open - Feminin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 6 800 m liber - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Eduard Costin 13060 2001 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (109 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12828 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Feminin (100 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (81 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alecsandru Cosmin Ionut 12312 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buncila Bianca Mihaela 13174 2002 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Proba 13 4 X 50 m mixt - open - Masculin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 9 Marco C-Tin Gavriliuc, Alexandru Ionut Bogdan, Alexandru Stan, George Mihai Matusa, 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (95 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Feminin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manolache Antonia Georgia 12776 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (80 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gurau Alexandra Karina 13736 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Cristian C-Tin 13166 2001 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (66 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12287 2002 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Masculin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gavriliuc Marco C-Tin 13411 2003 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (101 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 9 100 m bras - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Ioan Bogdan 10532 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 11 200 m bras - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 100 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12107 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 4 X 50 m mixt - open - Masculin (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Cristian Lupean, Alexandru Ioan Felecan, Victor Santa, Robert Ciceu, 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (82 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raicu Badea Maria 13094 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (74 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Feminin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12201 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tuca Dragos Andrei 11265 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Maria Bianca 12658 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Masculin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11412 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Feminin (72 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simionescu Andreea 12951 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Masculin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12257 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nuta Gabriel 13420 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Masculin (85 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Socaciu Vlad Alexandru 13574 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 15 100 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 4 X 50 m mixt - open - Feminin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 10 Andreea Alex. Dragomir, Maria Laura Tudora, Andra Elena Mitu, Andreea Georgi Dumitrescu, 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muset Luca Stefan 13653 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Alexandru Stefan 12171 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (83 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raicu Badea Maria 13094 2003 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Masculin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Socaciu Vlad Alexandru 13574 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 400 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Eduard Costin 13060 2001 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - open - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghinescu Iulian Alexandru 13394 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - open - Feminin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Proba 9 200 m mixt - open - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotenescu Rares 11904 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - open - Feminin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puskas Iringo 12179 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - open - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Cristian C-Tin 13166 2001 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99