Cont

Lista de start pentru Campionatele nationale de juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muca Andreea Maria 11635 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Florin 9310 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicula Andrei Cristian 10219 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Eduard Razvan 10726 2000 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Elisa Andreea 11647 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hanta Codrin Stefan 10695 2000 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serban Mircea Valentin 9972 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 19 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 20 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 22 200 m bras - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costea Denisa Mariana 11444 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 24 200 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duican Radu 8863 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Mihai 11077 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 27 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 28 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 29 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balica Mircea Andrei 9963 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 31 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 32 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafie Calin 11072 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 33 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 34 200 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9865 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 35 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9874 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 36 200 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ticu Marian Paul Ioan 9977 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gambold Tom Arthur 13116 2000 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanese Sinziana Maria 10030 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Mihaela 11641 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lavic Diana Alina 9594 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Murgui Alexandru Stefan 9969 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m liber - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Mihai 11077 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 15 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 16 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Raluca Daniela 9967 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smetan Ingrid 10848 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 19 200 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 20 200 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 23 200 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Codrin Constantin 10714 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 25 200 m mixt - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m mixt - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 27 200 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 28 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 29 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 30 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlaicu Andreea Ioana 11536 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Andreea Denisa 10756 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Cl. Sp. "LAGUNA" CONSTANTA 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visan Alexandru 11979 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Monica Gabriela 9874 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 16 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achilie Robert 9615 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cuculea Stefan Cristian 10765 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 20 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lavic Diana Alina 9594 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 22 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 23 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 25 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Andrei 9865 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 27 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 28 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 29 800 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascal Alexia 11750 2001 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 30 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 31 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chilianu Margareta 11002 2000 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 32 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 33 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 35 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 36 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 13064 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11158 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 40 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10848 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Raul Remus 9087 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Radu Viorel 11446 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Dumitru Silviu 9961 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Meltem Diana 10217 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cuculea Stefan Cristian 10765 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 16 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Theodora 11634 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kontra Nicola Maria 10615 2000 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 18 100 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 19 100 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hasegan Vlad Sebastian 10260 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanciu Eduard Andrei 11771 2000 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bolchis Szalai Alexis Tim 10665 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 24 100 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 25 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baisan Miruna Ioana 9962 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m bras - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costea Denisa Mariana 11444 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Meltem Diana 10217 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boamba Adrian 9142 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stamate Bogdan Nicolae 10604 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Marco Cristi 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 400 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 14 400 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balica Mircea Andrei 9963 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 400 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzea Ana Maria 11020 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Iulia Marina 9970 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 21 400 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 22 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 23 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Niculae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 24 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Andrei 9865 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 26 400 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Codrin Constantin 10714 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 27 100 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9202 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10695 2000 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 29 100 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11741 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 30 100 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99