Cont

Lista de start pentru Campionatele nationale de juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Meltem Diana 10217 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andreea Larisa 11033 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoicescu Andrei Costin 8691 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretoiu Claudiu Andrei 11447 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 16 100 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 20 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 23 200 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghezea Alexandru 9624 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 27 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristian 10263 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 28 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 29 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 30 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 31 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 32 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 33 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 35 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 36 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 37 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 38 200 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Niculae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comnea C-Tin Cristian 10262 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Daiana Marioara 10253 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Farcutiu Alexandru 8663 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nestor Vlad Andrei 9880 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 15 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana Valeria 9988 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Theodora Ioana 11025 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Andrei 9865 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 26 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 27 200 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toderas Silvia 10612 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristian 10263 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nastasa Adina Elena 9793 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 13 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 14 200 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 15 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 16 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 17 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Niculae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 22 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 23 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 25 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 26 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 27 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nestor Vlad Andrei 9880 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 28 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 29 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 30 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 31 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 32 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 33 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 35 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 36 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8191 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9880 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9984 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comnea C-Tin Cristian 10262 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paturca Vlad 10375 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 16 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristian 10263 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 24 100 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 25 100 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Theodora Ioana 11025 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana Valeria 9988 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretoiu Claudiu Andrei 11447 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 12 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 14 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 21 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 22 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nastasa Adina Elena 9793 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 23 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 24 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 26 400 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Paul Robert 9798 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 27 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 28 100 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 29 100 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10375 1999 Asociatia Bucharest Sport Club 99:99:99

Proba 30 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 31 100 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99