Cont

Lista de start pentru Campionat national de seniori si juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matachi Monica Andreea 7568 1995 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Lisa Maria 10488 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 50 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 11 50 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 12 50 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 21 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Victorita Alexa 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 27 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana Valeria 9988 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Druta Andreea 10634 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 29 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 30 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 31 100 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 32 100 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 34 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 35 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 36 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 37 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 38 100 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 39 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 40 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 41 200 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 42 200 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nan Andreea Mihaela 9569 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 43 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 44 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lissov Diana 10636 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 45 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 46 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 47 200 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 48 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 49 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 50 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 51 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 52 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 53 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 54 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 55 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 56 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 57 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 59 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 60 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 61 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 62 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 63 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 64 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 65 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 66 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 67 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 68 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 69 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 70 200 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 71 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 72 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 73 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8199 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 74 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilies Alexandra 10635 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 19 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pirjol Dan Ionut 6961 1992 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 20 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 30 100 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nan Andreea Mihaela 9569 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 31 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 32 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Victorita Alexa 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 35 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 36 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Lisa Maria 10488 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 39 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 40 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 41 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 42 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 43 200 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 44 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 45 200 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 46 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 47 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 48 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 49 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 52 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 53 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 54 200 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Druta Andreea 10634 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Lisa Maria 10488 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudosie Razvan Mihai 7058 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Radu 8111 1995 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 13 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 50 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 15 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 17 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 18 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 19 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 20 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 23 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 25 200 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budii Oana Cristina 8337 1995 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 26 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Stefania Ecaterina 6730 1992 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 28 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 29 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Druta Andreea 10634 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 30 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 31 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 32 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 33 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 34 200 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 35 200 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 36 200 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 37 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 38 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 40 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 41 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 42 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 43 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 44 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 45 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana Valeria 9988 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 46 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 47 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 48 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Stefania Ecaterina 6730 1992 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 49 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 50 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 51 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 52 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 53 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 54 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 55 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 56 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 57 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 59 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 60 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 61 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 62 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 63 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dungeanu Diana 10338 1998 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 64 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 65 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 66 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 67 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 68 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 69 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 70 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 71 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 72 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 73 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 74 100 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 75 100 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 76 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6783 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 77 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 78 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pirjol Dan Ionut 6961 1992 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 10 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 13 50 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Druta Andreea 10634 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 20 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 21 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 22 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 23 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 24 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 25 200 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 26 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 27 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 28 200 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 29 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 30 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 31 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 32 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 33 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 35 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilies Alexandra 10635 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 36 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandra Ioana 10552 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 37 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 38 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 40 100 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 41 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 42 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 43 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 44 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 45 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coroi Stoian Ioan Robert 7243 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 46 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 47 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobre Andrei Petrisor 10194 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 48 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 49 100 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 50 100 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 52 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 53 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 54 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Druta Andreea 10634 2000 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 55 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Lisa Maria 10488 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 15 50 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 16 50 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 19 50 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 20 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 21 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 22 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 24 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 27 400 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 37 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 38 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 39 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 40 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 41 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 42 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 43 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 44 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 45 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 46 400 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 47 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 48 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 49 400 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 50 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 400 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 52 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Victorita Alexa 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 400 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 54 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luca Stefania Eliza 9480 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 55 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana Valeria 9988 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 56 100 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 57 100 m mixt - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 58 100 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 59 100 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 60 100 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99