Cont

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simioana Malina Mihaela 11734 1999 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarac Ionut Alin 9764 1998 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 5 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Julean Iulia 9207 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Cristina Maria 10026 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 12 200 m mixt - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxim Tudor 10333 1998 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 17 800 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 800 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 19 1500 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Rares C-Tin 9102 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 20 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghezea Alexandru 9624 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelaru Ion 10390 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kovacs Karolina Agnes 9845 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boltye Otto Mark 12200 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gavris Ionut Laurentiu 9433 1997 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 8 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hort Ana Maria Alina 10471 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balas Bianca Cristina 9297 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Peicu Remus Mihai 9461 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Faget Sebastian Florin 9074 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smaranda Tiberiu Ion 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 19 400 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nedelea Cristina Raluca 9518 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 20 400 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10430 1999 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burlacu Aurora Stefania 11698 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szanda Zita 9636 1998 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghezea Alexandru 9624 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicula Doru Alex. 8685 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbulescu Maria 9302 1998 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculeasa Armega Ana Mari 10321 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bartalis Roland Zsolt 9414 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 19 200 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Vlad Cristian 8942 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 21 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10952 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivana Marian 11599 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghic Ozana Miruna 10445 1999 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 400 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 7 400 m liber - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 400 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nastasa Adina Elena 9793 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Bianca Cristina 9334 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 200 m bras - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Valentin 9589 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Andrei Octavian 9254 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m bras - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Diana Maria 10015 1999 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 15 200 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m fluture - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mita Flavius 11679 1998 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculeasa Armega Ana Mari 10321 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 100 m mixt - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 22 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99