Cont

Lista de start pentru Campionat national scolar

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10880 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10341 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10890 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9966 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m bras - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pisla Adrian Cosmin 10938 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ticu Marian Paul Ioan 9977 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m bras - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Biriboaca Radu C-Tin 9693 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 100 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leca Maria Daniela 11563 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanese Sinziana Maria 10030 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ucenic Robert 10603 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Avasiloaie Sebastian 10339 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilies Alexandra 10635 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Cristina Maria 10026 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 18 100 m spate - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paduraru Andrei Florin 10882 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szeica Paul 10024 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Valentin 9589 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 24 50 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 25 4 X 50 m mixt - open - Masculin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Norbert Maer, Andrei Florin Paduraru, Paul Stefan Scurtu, Raul Sebastian Badarau, 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 26 4 X 50 m mixt - open - Masculin (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Marco Cristi Alexandrescu, Andrei Rusen, Mircea Valentin Serban, Marian Paul Ioan Ticu, 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 27 4 X 50 m mixt - open - Masculin (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Alex. Richard Szilagyi, Florin Coste, Otto Mark Boltye, Andrei Nicusor Bota, 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 28 4 X 50 m mixt - open - Feminin (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 3 Alexandra Ilies, Diana Lissov, Andreea Druta, Nicola Ruxandra Savina, 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 29 4 X 50 m mixt - open - Feminin (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Monica Gabriela Marinescu, Albertina Nicolle Iancu, Georgiana Vladutu, Alexandra Vrabie, 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 4 X 50 m mixt - open - Feminin (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Denisa Florentina Anton, Andreea Balanescu, Livia Georgiana Manzu, Andreea Dragomir, 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kovacs Kriszta Nora 10458 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pelin Ana Maria 10960 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigoriu Teodor Mihai 10793 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Antal Musteti Alin 10318 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leca Maria Daniela 11563 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stamate Bogdan Nicolae 10604 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coromelcea Ioan Victor 9358 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costea Denisa Stefania 10486 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nindrescu Anna Maria 10239 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szasz Robert Mate 11720 2000 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comanici Valentin 10164 1999 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Holom Carla Diana 10632 2000 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Domnariu Ileana 10036 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 21 100 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iluca Denisa 9563 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconescu Andrei 10042 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ispas Andrei Cosmin 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99