Cont

Lista de start pentru Campionat national de seniori si juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Andreea 7189 1993 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Caciuc Vlad Razvan 5975 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 10 50 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 12 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Mircea 8069 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Lucian Adrian 7285 1993 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Andreea 7189 1993 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 21 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Alina Nicoleta 6446 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 27 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 28 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 29 100 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 30 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 31 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Cl. Sp. Universitar TIRGU MURES 99:99:99

Proba 32 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anton Marian Claudiu 6148 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 100 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 35 100 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 36 100 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Dorin Daniel 6529 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 38 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 39 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babici Tiberiu Ioan 6570 1990 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 40 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 41 200 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 42 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 43 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 44 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 45 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 46 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 47 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 48 200 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 49 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudosie Razvan Mihai 7058 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 51 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 52 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 200 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 54 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 55 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 56 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 57 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cosma Catalin 4961 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciocodeica Marin.Iulian 7943 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 59 800 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 60 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 61 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 62 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Dorin Daniel 6529 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 63 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 64 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 65 1500 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 66 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bejan Oana Diana 6756 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 67 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 68 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 69 1500 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 70 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 71 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8077 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 72 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 73 200 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 74 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budii Oana Cristina 8337 1995 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hetes Vladiana Maria 7262 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Cl. Sp. Universitar TIRGU MURES 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 19 100 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 20 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Caciuc Vlad Razvan 5975 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Bogdan Emil 7782 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 30 100 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baraian Alexandra Iulia 10388 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 31 100 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Andreea 7189 1993 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 32 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 33 100 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 100 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 35 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 36 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Alina Nicoleta 6446 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 39 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 40 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 41 200 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 42 200 m mixt - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grecu Cristian 7726 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 43 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 44 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 45 200 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 46 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 47 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 48 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 49 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 50 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 52 200 m mixt - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Maria 9260 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 53 200 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 54 200 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 55 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu Sonia 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 56 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 57 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 58 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Ioana 7437 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coroi Stoian Ioan Robert 7243 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 13 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 14 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 15 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manoliu Ion Alexandru 10415 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 17 50 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 18 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Cristian 7477 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 19 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Bogdan Emil 7782 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 20 50 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 25 200 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hetes Vladiana Maria 7262 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 26 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baraian Alexandra Iulia 10388 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 27 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 28 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 29 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 31 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Alina Nicoleta 6446 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 32 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 33 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Cl. Sp. Universitar TIRGU MURES 99:99:99

Proba 34 200 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Horea Adrian 7978 1992 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 35 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 36 200 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 37 200 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 38 200 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 40 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 David Remus Florin 5690 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 41 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 42 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babici Tiberiu Ioan 6570 1990 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 43 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 44 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 45 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 46 200 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 47 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Bianca 6423 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 48 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 49 200 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 50 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 52 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Vlad Mihail 6134 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 53 200 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 54 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 55 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Dorin Daniel 6529 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 56 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 57 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 59 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 60 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bejan Oana Diana 6756 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 61 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 62 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 63 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 64 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 65 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cosma Catalin 4961 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 66 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 67 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 68 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 69 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 70 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 71 100 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 72 100 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 73 100 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 74 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Caciuc Vlad Razvan 5975 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Cl. Sp. Universitar TIRGU MURES 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pintilescu Cristian 7113 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 10 50 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 13 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Andreea 7189 1993 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kurki Paula Kinga 8464 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 50 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 18 50 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Bianca 6423 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 22 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 24 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Vlad Mihail 6134 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 26 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spalatelu Mihai 7066 1993 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 27 200 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 28 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 29 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 30 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 31 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 32 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 200 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budii Oana Cristina 8337 1995 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 34 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 35 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hetes Vladiana Maria 7262 1993 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 36 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 37 100 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chiriac Alex. Cristian 6426 1992 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 39 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Revesz Levente 4407 1987 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 40 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 41 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 42 100 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 43 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 44 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talos Daniel Gheorghe 5968 1990 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 45 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 46 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 47 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 48 100 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 49 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 52 100 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 54 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantinescu Ioana 7437 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serboane Daiana Larisa 7227 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baraian Alexandra Iulia 10388 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ulbrecht Melinda 7699 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negru Ionela Loredana 4867 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Alina Nicoleta 6446 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Cl. Sp. Universitar TIRGU MURES 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 15 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babici Tiberiu Ioan 6570 1990 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 19 50 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 20 50 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 21 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Constantin Cosmin 3904 1987 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 22 50 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Victorita Alexa 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 400 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spalatelu Mihai 7066 1993 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 37 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 38 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 39 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cosma Catalin 4961 1988 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 40 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spalatelu Mihai 7066 1993 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 41 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 42 400 m liber - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 43 400 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 44 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 45 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 46 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babici Tiberiu Ioan 6570 1990 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 47 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 48 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Potec Camelia Alina 314 1982 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 49 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 50 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 51 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 52 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Andreea 7189 1993 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 53 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 54 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu Sonia 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 55 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 56 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 57 100 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6756 1992 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 58 100 m mixt - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 59 100 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 60 100 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 61 100 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 62 100 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 63 100 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99