Cont

Lista de start pentru Campionat national semifond juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (140 sportivi inscrisi in 18 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iuga Elisei Adam 10788 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
4 Baraian Alexandra Iulia 10388 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Szekely Schnedarek Tamas 10626 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
6 Zavoian Elena 11039 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pacurar Alexandra 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
2 Dumitru Ana Maria 9212 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Barbantan Edit 9128 1997 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
7 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99
8 Niste Maria Miruna 9786 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Seria: 3
1 Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
2 Bocan Alexandra Cristiana 8966 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Vaduvescu Ioana Maria 8897 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
6 Sima Alexandra Bianca 8955 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Plugaru Alex. Septimiu 8747 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
6 Nassar Adi 8776 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 5
1 Constantin Alexandru 8741 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Ion Tiberiu Cristian 8744 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 6
1 Stoicescu Andrei Costin 8691 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Sucan Larisa Daiana 8632 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Constantin Andreea 8683 1996 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
8 Dumitru Mihai Tudor 8699 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Cotenescu Stefan 8532 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
8 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Seria: 8
1 Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
2 Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Tibichi Andrei 8436 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
4 Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Stefan Andrei 8475 1994 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
8 Stinceanu Sebastian Raul 8493 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 9
1 Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
6 Mucenica Florian Cosmin 8299 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Nica Dan 8343 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Vijan Alexandra Mihaela 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 10
1 Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Nemet Cristian 8153 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Minea Andrei 8189 1995 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Seria: 11
1 Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Popescu C-Tin Claudiu 8034 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Singuran Andra Ioana 8077 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 12
1 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Rusu Horea Adrian 7978 1992 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
6 Brebenel Radu Stefan 8000 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 13
1 Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Costache Mihai Aurel 7885 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Diaconu Silviu Ionut 7890 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Itu Sergiu Sebastian 7968 1993 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 14
1 Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Grecu Cristian 7726 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
6 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 15
1 Iancu Maria Alexandra 7584 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Demeny Attila 7565 1994 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Savulescu Andrei 7550 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Dumitru Robert Gabriel 7543 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Tomescu Vlad Constantin 7560 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
7 Ciocan Octavian Mihai 7582 1994 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
8 Pop Ciprian Andrei 7607 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 16
1 Pavaloiu Valentina Elena 7536 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Negrea Andrei 7476 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Albu George Raul 7414 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 17
1 Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Constantin Ionut 7121 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
4 Pirjol Dan Ionut 6961 1992 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Lican Irina Cristina 7130 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Trif Alexandru Mihai 7211 1993 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 18
1 Coste Alin 6783 1992 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
3 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
4 Ratiu Ovidiu Alexandru 6132 1993 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
5 Iorga Vlad Mihail 6134 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Bilencu Octavian Andrei 6160 1992 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
7 Duminica Alexandru 6724 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
8 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 400 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Balan Andreea Teodora 9214 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
3 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Sindie Nichita Alexandru 9018 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Nachiu Bianca Eliza 9500 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Bejan Adrian Valentin 8748 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
2 Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Dan Casian 8525 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Morariu Bogdan 8524 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Maftei Alexandru Sorinel 8211 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
6 Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 4
1 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Gheorghe Mircea 8069 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Barbu Ioan Laurentiu 8098 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Sararu Marco Loren 7764 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Dobra Vladut Alexandru 7677 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
6 Rizan Cristian Dumitru 7788 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Opris Laura Eugenia 7994 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 6
1 Szasz Csaba Szilard 7653 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
2 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Vilceleanu Bogdan Victor 7357 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
5 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
8 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 7
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Zinca Vlad 6696 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Bilencu Octavian Andrei 6160 1992 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
4 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
5 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99
6 Chiriac Alex. Cristian 6426 1992 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
7 Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 400 m spate - 17 - 18 ani - Masculin (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Savatin Sabina Ioana 9437 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
4 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
5 Sima Alexandra Bianca 8955 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Vaduvescu Ioana Maria 8897 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Cibu Teodora Nicole 8843 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Olariu Andreea Ioana 8831 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Dansorean Ioana 8769 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Tanislau Anita 8901 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 4
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Zboiu Nicoleta Alexandra 8700 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Dumitru Mihai Tudor 8699 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Nitoiu Andrei 8728 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 5
1 Constantin Andreea 8683 1996 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
2 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
4 Sfetcu Cristina 8495 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Mirciu Maximilian Costin 8542 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
6 Resid Selma 8547 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
7 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Stinceanu Sebastian Raul 8493 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
2 Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
3 Stefan Andrei 8475 1994 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99
4 Ghioca Nicoleta 8441 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
6 Nedelcu Andrada 8479 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
7 Cioclea Vadim Gheorghe 8490 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
8 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 7
1 Boboc Silvia Gabriela 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Idriceanu Diandra 8208 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
7 Pascu Andrei 8284 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
8 Raduta Bianca Izabella 8378 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 8
1 Cozma Razvan Bogdan 8156 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Dragan Andreea Silvia 8128 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Velicu Ioana Diana 7976 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Stanescu Edy Manuel 8029 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Gheorghe Mircea 8069 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
8 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 9
1 Ionescu Andrei 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Pirvu Cosmin Alexandru 7800 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 10
1 Manu Cristian Mihai 7765 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Scurtu Daniel Florin 7388 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Grecu Cristian 7726 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 11
1 Spalatelu Mihai 7066 1993 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
2 Pirjol Dan Ionut 6961 1992 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Macovei Daniel 6836 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
4 Anton Marian Claudiu 6148 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 400 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Balacianu Vasilica 8990 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Nassar Adi 8776 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Chbani Nessrin 8987 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Danescu Andreea Ewelyne 9010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Morar Adriana Corina 9150 1996 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Cristescu Andrei Camil 8708 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
8 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Balalau Ancuta Florentina 8377 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Hainala Darius Vlad 8484 1996 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
7 Ciomag Iulia 8538 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Gheorghe Marian Ciprian 8285 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99
3 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Rotund Aron 8140 1995 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
5 Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Gheorghe Mircea 8069 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Meila Ana Gabriela 8008 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Badea Andrei Gheorghita 7988 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Balteanu Alexandru R. 7937 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Gaina Elena Ancuta 8007 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Gaspar Ligia 7840 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Stafie Andrei 7831 1994 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Iorga Alex. Constantin 7900 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Moldoveanu Gabriel 7466 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Anton Marian Claudiu 6148 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
5 Iorga Vlad Mihail 6134 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99
6 Zinca Vlad 6696 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Pirjol Dan Ionut 6961 1992 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Singuran Andra Ioana 8077 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 6 400 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 7945 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 8 1500 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (53 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 9 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (144 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - 15 - 16 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 11039 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99