Cont

Lista de start pentru Cupa sperantelor copii 10-13 ani baia mare

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rogoz Mircea Vasile 1068 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 9 - 12 ani - Masculin (75 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dobre Stefana Alexandra 1148 1983 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (63 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Franciuc Constantin 818 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Diaconu Liviu Constantin 632 1980 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - 9 - 12 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nistorescu Iulia Georgian 1034 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (144 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Alexiu Costin 959 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 1500 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Kruk Monika Orsolya 240 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 400 m liber - 9 - 12 ani - Feminin (104 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (115 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (125 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gog Antonia Maria 242 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - 9 - 11 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boboc Laura Lavinia 322 1982 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 100 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (105 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Calalb Tudor Cristian 797 1982 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 9 - 12 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Soaita Florina Larisa 1032 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 14 800 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99