Cont

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (137 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (159 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bobric Dan 8694 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Luca Stefan Eduard 8100 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (239 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stroe Larisa Anda 8734 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 8748 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (260 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fekete Iulia Carina 9289 1998 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 8 100 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (178 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragusin Maria Madalina 8775 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (132 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pralea Cristian Sebastian 8900 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 800 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (213 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Duican Radu 8863 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 400 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stoica Robert Andrei 8742 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 David Iulia Catalina 9342 1998 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (177 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maria Stefan Leonard 8020 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (180 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tudor Elena Gabriela 7546 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 17 1500 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pascu Andrei 8284 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99