Cont

Lista de start pentru Campionatul national open bucuresti

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (89 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Orasteanu Patricia 40 1976 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vintila Cristina Elena 94 1978 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 LPS Braila 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 9 - 11 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oancea Alina Roxana 260 1981 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 18 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lacusta Larisa 121 1979 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bene Sergiu Iulian 393 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Alexe Ocativan Sabin 546 1979 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 LPS Braila 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hristov Alina 229 1981 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Giurcaneanu Matei 398 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cucu Silvia Giorgiana 146 1979 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Buciu Ileana Mihaela 59 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popescu Cleopatra 140 1979 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Constantinescu Amalia 98 1978 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1993 LPS Braila 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Constantinescu Marius 1640 1976 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Georgescu Carmen Gabriela 4 1972 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99