Cont

Lista de start pentru Campionat national de poliatlon

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (210 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Prohnischi Dana 8735 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (312 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 4 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (161 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Melciu Denis 8159 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (313 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragusin Maria Cristina 8381 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 6 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 7916 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tanislau Andreea 8123 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 8 50 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (213 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lazar Ioana Elena 8725 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (23 stafete inscrise in 6 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (314 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Capatina Andreea 8696 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 8213 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 8534 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (155 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petcu Diana Maria 8224 1995 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99