Cont

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii bazin acoperit

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (116 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fit Eduard Roland 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Baba Ilie Lucian 7802 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (170 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sorescu Ioana Adina 8142 1995 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (249 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Iancu Iuliana 7896 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chiriac Alex. Cristian 6426 1992 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6729 1992 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (134 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vancsa Bogdan 7646 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (240 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rotariu Adrian Valentin 7198 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (190 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Duta Razvan 6722 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (144 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zinca Vlad 6696 1992 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (204 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stoleru Iuliana Claudia 7484 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (141 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pache Adriana Maria 7491 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 5120 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 800 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Doaga Darin Liviu Alin 7150 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 8120 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99