Cont

Lista de start pentru Campionat national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (215 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bocsa Bianca Alexandra 7471 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (168 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cristescu Radu Mihai 7140 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (263 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ion Valentin Alexandru 8322 1994 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (307 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hanes Andrei Victor 7195 1993 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (104 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Simion Sonya 7232 1993 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (320 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jurcan Gabriel Razvan 7410 1993 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 7319 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sarkozi Ervin Alexandru 6809 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (33 stafete inscrise in 9 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1994 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (247 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bobes Gabriel 7804 1994 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cojocaru Cristian Dan 6850 1992 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sarkozi Ervin Alexandru 6809 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6809 1992 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6749 1992 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (64 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lacatus Cristian Luis 6807 1992 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (109 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Barbulescu Ioana 7809 1994 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (197 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Motogna Diana Maria 7855 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (213 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Motoi Candin Adrian 6277 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99