Cont

Lista de start pentru Campionatul cluburilor sportive scolare

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (130 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leu Dragos Marian 603 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Burghelea Lili 268 1981 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (138 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chifu Cosmin 621 1980 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Otvos Klaudia Karmen 177 1980 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (175 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Draghia Raluca 107 1978 LPS Braila 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (210 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Georgescu George 495 1978 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cane Ramona Florina 133 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 12 - 13 ani - Masculin (229 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Apostu Valentin 863 1979 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (152 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 9 - 12 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fulea Iustin Aurel 610 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 50 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (163 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Adrian Nicolae 674 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 12 200 m mixt - 9 - 12 ani - Masculin (169 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coros Daria Ioana 184 1980 CSS Constructorul Tg. Mures 99:99:99