Cont

Lista de start pentru Campionatul national open

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Kormendi Daniel Marius 872 1973 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anastase Vasile Silviu 397 1974 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Beltig Mircea Alexandru 431 1976 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pantilimon Iuliana 17 1975 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Georgescu Claudiu 409 1975 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (99 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Muntean Mircea 874 1976 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hazota Catalin 378 1972 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zgondea Nadia 9 1974 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 10 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gaina Mihai 1021 1978 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - 14 - 15 ani - Masculin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bekesi Tiberiu 438 1976 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 800 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 16 - 17 ani - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Doroftei Radu 419 1975 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 14 400 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Buiciuc Silvia 106 1978 LPS Braila 99:99:99

Proba 15 100 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bigea Luiza 72 1977 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 16 200 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Butacu Nicolae 386 1974 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99