Cont

Lista de start pentru Campionatul national juniori 2 fete 11-13 ani baieti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (137 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Onofrei Dorca Emanuela 6263 1990 Liceul cu program sportiv Suceava 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vintila Silviu Valentin 4704 1988 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (116 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cocar Nada Alexandra 4758 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (223 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dafina Alexandru Daniel 4124 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (205 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Caloji Alexandra Gabriela 5523 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Botez Andreea 4010 1988 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (160 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vlad Berindan Larisa 6453 1990 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olteanu Sever George 3677 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (162 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Grigore Bogdan Andrei 4605 1988 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Ionut Marian 4437 1987 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sabovici Adrian Marius 3316 1987 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99