Cont

Lista de start pentru Campionatul national al juniorilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (74 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stanescu Ana Mirabela 3184 1983 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marginean Madalina 1523 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mitrea Raluca Elena 2523 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 200 m bras - 17 - 18 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Veress Andrea 3265 1986 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 6 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Banyai Vlad Gabriel 1575 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Koszta Beata 1149 1983 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 17 - 18 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gavrilescu Laurentiu Dan 3185 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - 15 - 16 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Simtion Radu 2545 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radu Ana Maria 1126 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leu Ana Maria 2058 1985 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 14 200 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nicolaica Patricia 1609 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sacalov Petru Ioan 1193 1983 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bujor Andreea Roxana 3073 1984 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99