Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit - open

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Benchis Florina Adriana 1712 1984 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 5 100 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ene Andrei Gheorghe 969 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 7 200 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Samihaian Matei 2894 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 8 1500 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manolea George Ciprian 730 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 9 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 50 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gavrilescu Laurentiu Dan 3185 1983 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Casaru Catalina Monica 136 1979 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 12 200 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 14 800 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Adrian Nicolae 674 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - 17 - 99 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99