Cont

Lista de start pentru Campionatul national in bazin acoperit - open

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Polbaciu Pamela 1491 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Postolache Ana Maria 2883 1985 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zabreanu Raluca 163 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghe Stefan 685 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 5 100 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dumitru Denisa Adriana 1524 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 7 200 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jors Alexandru Lucian 702 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 1500 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Banyai Vlad Gabriel 1575 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 10 50 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (49 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 11 200 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Leu Ana Maria 2058 1985 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 12 200 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mazilu Calin Aron 420 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tone Carmen Simona 2915 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 14 800 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jureschi Andreea Natalia 195 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Duma Raluca Alexandra 3009 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - 17 - 99 ani - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paduraru Simona 230 1981 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99