Cont

Lista de start pentru Cupa romaniei la sprint - seniori+juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Samihaian Matei 2894 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 19 - 99 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ignat Tudor 476 1977 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 3 200 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Alexiu Raluca 257 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - 17 - 99 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Miclaus Radu Ioan 591 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Alexiu Raluca 257 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 6 400 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paraschiv Diana Giorgiana 2046 1985 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 9 100 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lupu Valentin Andrei 1027 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 400 m mixt - 17 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badita Cezar Alexandru 547 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 11 200 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 50 m spate - 17 - 18 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popa Ellen Betrix 1459 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nistor Catalin 684 1981 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - 17 - 99 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szepacher Felix 688 1981 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 15 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coman Dragos Cristian 585 1980 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Prodan Sorina 1587 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 17 50 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 200 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bere Anamaria 847 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 19 100 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lux Norbert Erwin 598 1980 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 20 4 X 50 m mixt - 17 - 99 ani - Feminin (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99