Cont

Lista de start pentru Campionatul national - copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (184 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lupulescu Anca 4189 1987 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (145 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Polbaciu Tiberiu Romulus 3110 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (236 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popa Sebastian 4113 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (293 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragoi Cosmin Florin 4105 1987 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radu Adrian 3503 1986 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (292 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dina Alexandru Madalin 4248 1987 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tecar Sebastian Nicolae 2848 1985 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (16 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (216 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Samuila Iulian 2655 1985 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Contiu Alina Roxana 3335 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Daroti Elena Roxana 3432 1986 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dutulescu Aida Mihaela 3669 1986 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pop Victor Alex 3355 1987 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (184 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bagiu Delia 3585 1987 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (216 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Csorbasi Ioan 3272 1986 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99