Cont

Lista de start pentru Campionatul national - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Benchis Florina Adriana 1712 1984 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 2 200 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Trandafira Alexandru 2694 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coltoi Mircea 800 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosioara Valentin Razvan 2571 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sasaran Alvin 1243 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (115 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tudorache Maria Simona 2496 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 9 800 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ene Maria Madalina 2154 1984 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sadoveac Liviu 1597 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Iova Mircea Alin 1596 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Teudean Andrei Vasile 1483 1984 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bucur George 1070 1982 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 14 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionescu Teodor Ion 1574 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Felesco Florin 757 1982 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pavaloaia Paul 1276 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99