Cont

Lista de start pentru Campionatul national - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coltoi Mircea 800 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 200 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Darie Cosmin 1595 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Canjau Silvana 3699 1985 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Micu Paul Bobii 1039 1983 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marosi Banyai Zoltan 2299 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (115 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Merintean Raluca Lucia 2447 1985 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 9 800 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Paraschiv Diana Giorgiana 2046 1985 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potolea Ioana Raluca 3131 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pavaloaia Paul 1276 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Burtan Claudiu Sorin 2567 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sadoveac Liviu 1597 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 14 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragomir Andrei 1450 1984 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Aldoiu Mihaela 2391 1985 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cotet Andreea 2981 1985 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1998 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99