Cont

Lista de start pentru Cupa sperantelor copii - fete 11-13 ani, baieti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (119 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dumitru Denisa Adriana 1524 1984 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Merintean Raluca Lucia 2447 1985 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vasiu Ioana 2221 1985 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Domnariu Sebastian Otto 2879 1985 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (207 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Groza Sebastian 3007 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (72 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Crisu Maria 3095 1986 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (207 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rosioara Adrian Aurel 2692 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 9 100 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (137 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ilut Adnana Romina 3217 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Neacsu Mihaela Isabela 1586 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pirvu George Claudiu 2155 1984 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (155 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Poama Andrei 2293 1985 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Petridean Bogdan George 2223 1984 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionita Andrei Daniel 1022 1983 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99