Cont

Lista de start pentru Campionatul national - juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Isac Laura Andreea 1635 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 400 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negreanu Raluca Oana 1141 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Alexiu Raluca 257 1981 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negru Adrian Nicolae 674 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 6 800 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ciobanu Elena Cristina 3181 1981 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 100 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ignat Mariana Cristina 244 1981 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 9 200 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jors Alexandru Lucian 702 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 200 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 11 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nodis Cristian Vasile 528 1979 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 15 - 16 ani - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olteanu Lia 249 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 17 - 18 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Maestru Alexandru Felix 710 1981 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (59 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Manof Daniela Ruxandra 1064 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 15 100 m liber - 17 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 16 200 m liber - 15 - 16 ani - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ardelean Dan 589 1980 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - 17 - 18 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99