Cont

Lista de start pentru Campionatul national - copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (153 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sandu Ioana Victoria 2978 1985 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (121 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ristea Ionut Bogdan 3448 1986 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (191 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Brat Valentina Georgiana 2500 1985 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (249 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bitlan Andrei 2897 1985 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mandila Ecaterina Teodora 2174 1985 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (249 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marosi Banyai Zoltan 2299 1984 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Brehar George Paul 2679 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1997 Clubul Sportiv Scolar ARAD 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (175 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stama Catalin 1577 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Puscas Lelia Monica 2985 1985 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Duma Raluca Alexandra 3009 1985 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sadoveac Liviu 1597 1984 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (72 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cichirdan Anca Alexandra 3667 1986 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (135 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Costea Georgian 3696 1986 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (197 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rus Diana 3258 1986 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99