Cont

Lista de start pentru Campionatul national - juniori 2

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nastase Stefan 2575 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 200 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Enache Raluca Elena 1437 1984 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Datcu Jeanina Ioana 2684 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Achim Gabriel 2566 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionescu Ramona Cornelia 1153 1983 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 9 800 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Negreanu Raluca Oana 1141 1983 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (59 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stefan Alexandru Adrian 946 1981 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Neacsu Mihaela Isabela 1586 1984 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (59 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mardari Gabriela Roxana 1296 1983 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 13 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Jurca Gabriel 746 1982 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 14 100 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (66 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Cune Gabriela Mirela 1131 1983 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Datcu Jeanina Ioana 2684 1984 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 16 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ivan Angelica 2197 1983 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99